Alverde, Balea a Lavera

Mimi323

Mne pripadaju Balea sprchače dosť agresivne, aj keď pekne voňaju, ale to pre mňa nie je priorita. Potom vyleziem zo sprcy a všetko ma svrbí.

kinyaa

ja mam od balei sprchaac (ribezlovy) je uzasny..krasne vonia a je dobre hydratacny..ale maaaa uzasne kondicioonery..uzasny bol marhula+ mlieko a teraz mam rybezlovy...sestra hovori ze je tiez dobry..cize niet co dodat:)

ln

baby myslite,ze ma alverde neaky pletovy vyrobok vhodny aj pre mna?mam skor mastnejsiu plet s lahkym akne,lebo mam pocit,ze alverde ma pletovku len pre suchu,citlivu a normalnu plet a na zmesanu mastnu,problematicku s akne NIC!

Mimi323

Tyrusqa, podľa mňa mám také isté vlasy. Keď nepoužijem masku, tak mám suché vlasy, a s maskou mám trocha spľasnuté. No a mne Genera sadla najviac. Použivam len Alverde šampon + maska Genera. Kondicionery nepouživam a Alverde som neskušala.

tyrusqa

a pouzivas aj kondicioner alverde?ci masku?lebo si spominala len generu,tak co alverde sa ti ako kondicioner neosvedcil?inac ty mas suchy vlas?

tyrusqa

vies ja mam taky zvlastny tip vlasu,ked nepouzijem na uhladenie a na suche vlasy sampon,tak maju sice vacsi objem,ale su krepovite.no a ked pouzijem nieco na suche vlasy,su sice ako tak narovnane a menej krepovite,ale stratia objem,takze ani ani..ked mi dojde sampon,vyskusam alverde.ja mam dost znicene vlasy,predtym som zehlila,aj odfarbovala ciernu.