kto uziva HAK kvoli akne?

dadaho

ahoj jasmina. chcela som sa ta opytat, kedy s tymi tabletkami zacnes, ale si mi odpovedala skor ako som napisala otazku:). jooooj, este to bude chciet vela trpezlivosti.

jasmina

ahojte dievcata, ja by som uz taka rada dostala menzes, nech s tym mozem zacat, lebo uz nemam nato nervicky...uz sa mi to rozsiruje aj na krk, dekolt, no neviem to zastavit:(

jasmina

mila laila, nerozmyslala si z coho mozes mat tie vredy? lebo to nemusi byt len hormonmi. u mna este dost podozrievaju imunitu a rozne zapaly, ktore som si vypestovala stresom. clovek sa musi naucit zvladat zivot, nebyt v strese a tym sposobom sa da vsetko vyliecit. lenze je tazke najst tu optimalnu cestu.

jasmina

ja mam v rodine vela lekarov a povedali, ze sa nemusim bat, hadam by mi nechcela zle vlastna rodina, ale ked uz nikto nevidi vychodisko, tak mi chcu pomoct aj takouto cestou, x krat uz davnejsie ma presviedcali, ze sa nemusim bat a mam vyskusat

dadaho

ono je to tak, ze clovek sa vzdy uchyli aj k tým možnostiam, ktoré by normalne nevolil. keby bola antikoncepcia az tak strasne skodliva, myslim si, ze doktor ako ten najpolanejsi by nas od nej odhovoril. mozno sa mýlim.. polarita nazorov bude vzdy presne tak ako v pripadoch interupcie, ci eutanazie.

laila

ja viem ako sa citis..nemam az take hrozne akne..ale vredy na tvari mam casto.citim sa pre to hrozne,chapem ta.
ale uvedom si,co je hak zac..su to svinstva.
som v situacii,v ktorej by som to najradsej uzivala-pomaha to na plet,na rast prs,mam priatela,s ktorym je sex uzasny,-len sme sa ho vzdali,koli mojmu zdraviu..
rozhodovala som sa,co je pre mna doleziejsie.a vyhralo materstvo,lebo podla mna kazda zena je predurcena byt matkou..
ale rozumiem ti...plet je svina,ak by som na tom bola tak isto,asi by som to nezvladla,a riskla...i ked,podla mna to nepomoze..ale uvidis(Mne to nepomohlo)

karolinaa

jasmina
nie u mna nedoslo k zhorseniu akne. Vôbec necítim žiadne zmeny, ako by som nič nebrala. Tak ja neviem...este musim byt trpezliva...

jasmina

ptt uplne normalne, asi nevies co su to vredy na tvari...inak ked sme pritom poznam vela zien,co aj cely zivot uzivaju HAk, pomedzi to porobili deti a su ok a ine co neuzivali, su tu uz neni...bohuzial kazdy ma ine predispozicie...ja som hak este nikdy neuzivala a trapit sa s tou tvarou uz nemienim, ale tak by si to vnimala, keby si mala naozaj sakra velky problem

ptt

ako mozte pouzivat HAK na plet???
Mam 18 a prestala som to brat,aj ked mam priatela..bojim sa,ze po dlhodobom uzivani neporodim zdrave(alebo ziadne)dieta..samozrejme okrem inych chorob,ktore sa z toho daju schytat..a su asi tak trikrat horsie ako nejake akne..