kto uziva HAK kvoli akne?

jasmina

jasne ze vyskusam, dadaho velmi dobre sa mi s tebou pisalo, pomohla:)...zastav sa ja zajtra alebo obcas sem nakukni, bojovali by sa mi s tym lepsie, inak akurat mi skoncil menzes, tak musim pockat na dalsi a nasadim, bohuzial teraz som mala gynek.prec, nemal mi kto predpisat

jasmina

no babulky,je fajn mat pekny vzhlad, ale su aj dolezitejsie veci...clovek je clovekom pre ine veci a mozno prave toto poznanie nam prinesie nieco velmi dolezite.

dadaho

pre dnesok sa lucim. dufam, ze ti aspon trosku tato diskusia pomohla a snad, sa odhodlas k tej antikoncepcii ci roacutanu. treba skusit vsetko dostupne. ako sa hovorí topiaci sa aj slamky chyta. ahoj:-))

oops

mne sa objavilo akne na tvari ked som prestala dojcit, v puberte som na tvari takmer nic nemala. nebrala som to nijak vazne, stale som cakala ze to prejde. po roku som sla ku koznej - s inym problemom, s vyrazkami by som nesla, a predpisala mi skinoren, co mi pomohlo tak na 60 percent, ked sa mi minul, uz som si pre dalsi nesla. zase som to ignorovala a cakala ze to prejde, brala som hak a ziadna zmena. kedze moj manzel aj priatelia aj rodina okrem mojej mamy sa nikdy o tom nezmienovali tak som to nadalej ignorovala. az to prislo az do takeho stadia ze som mala asi 20 30 zapalenych vyrazok na tvari a uz som aj blbo citila ale stale som to neriesila. az som tiez pocula na ulici blbu poznamku na moju adresu. to ma nastartovala, sla som ku gyn. a dala si predpisat diane 35. velmi a rychlo mi pomohla. ale stale mam trochu akne. je to aj moja chyba neviem sa vzdat cokolady ani mlieka.

jasmina

ale je ich vela...jedine, co mi zostava je viera a nadej:)a taky slaboch ja zasa nebudem, aby som sa "kutrala" doma v izbe.

dadaho

ten pocit ist po ulici a citit sa odlisna od inych ludi je neprijemny a neprijemne je aj to, ked clovek vie, ze neprehliadnuteny, ale v tom negativnom slova zmysle. ale, co ta po nich:-)) prave takýchto by si si nemala vsimat, neprospieva ti to

jasmina

moja ja som to nebrala, ako urazenie sa:)...len som to chcela napisat. ja presne viem o akych babach hovoris, to je nieco uplne ine, ale tie to nikdy nepochopia.