Zápal na nohe?

bazalka

Ahoj, ja som sa nebuchla priamo na píšťalu ale trocha vyššie. Môže to byť aj nadmerná záťaž, ale zápal žíl, alebo neviem. Uvidím čo mi povie lekár. ďakujem za pomoc.

miska31

Ahoj no može to bit ono ja som mala členok opuchnuty,a si si vtedy ubližila na pištalu?lebo ja som si na pätu a opuchol mi členok no a ja som bola v tom čase na začiatku 8mesiaca,a pri nadmernej zataži sa to prejavy.

bazalka

Ahoj, ďakujem za odpoveď. Tú hrču mám na píšťale. Raz som sa veru do tej nohy buchla. Ono ma to bolí, keď viac tú nohu zaťažujem, tak možno to bude tá zrazenina. Asi sa zajtra vyberiem k doktorovi.

miska31

Ahoj a kde maš tu hrču?A možeš chodit dostupit na tu nohu?Akedy ta to zvykne boliet?Pišeš že maš neliečene krčove žily,nemala si nejaky uraz na teje nohe nie velky nejake buchnutie alebo nič ti nespadlo na nohu?Može to bit zrazenina krvi ktora ti upchala cievy a ak si nejak tu nohu zatažila že si vela chodila tak z toho ten opuch mala som to aj ja,opuchnuty členok a nemohla som chodit a mi povedali že tam mam zrazeninu,ale ten uraz na tej nohe može bit aj starši a až teraz sa to mohlo prejavit aj u mna to tak bolo.