VAlentín..zazitky:))

niekto

nice1 ja si myslim ze takto to je lepsie (alebo si to aspon nahovaram)
aj kebyze sa dame zase dokopy je otazda casu kym mi da kopacky znova

niekto

no ono to je zlozitejsie
nechcem to tu moc rozoberat tam bol uz dlhsie problem ja som to nasilu udrzoval tym ze som jej toleroval uplne vsetko
neries

danuska123

zazitky z valentina.cim je valentin taky vynimocny?ze je to akoze sviatok? je to mile , ze sa berie valentin ako den zamilovanych ale preco by clovek mal na valentina sa teraz potrhat lebo je valentina, lebo musi byt vsetko pekne, romanticke a neviem co.valentin nie je jediny den v roku kedy je prilezitost vysnat lasku polovicke.nemam nic proti valentinovi ale podla mna kazdy den by mal byt ako valentin.kazdy den by sme mali s laskou prezivat pekne chvile, kazdy den si vyznavat lasku ... a prekvapenia by mali byt aj mimo valentina.kazdy nieco od valentina ocakava a potom je mozno sklamanie.nie je lepsie neocakavat nic? ja osobne som nijak valentina neslavila lebo sme si povedali ze my sa lubime kazdy den v roku nie len na valentina. je to moj osobny postoj nikomu valentina neberiem, je to mile:) len proste robi sa z valentina senzacia a to sa mi nepaci ... dostala som mnoho sms zeee vela lasky na valentina...a ja som odpisovala ze ja mam vela lasky po cely rok nie len na valentina. aa Niekto nezufaj podla mna ked ti dala kopacky nebola pre teba ta prava :)asi tak , majte sa:)

moniqa87

niekto, to je mi luto co sa ti stalo... viem, ze si so svojou priatelkou bol uz dlho...

ja som ho prezila ako kazdy iny vikendovy vecer s priatelom, isli sme na veceru a potom sme valentina travili pod perinami pri telke...