začala som to brať vážne :)

Príspevok v téme: začala som to brať vážne :)
zabicka1611

poznate ten pocit tesnych nohavic? tie pohlady na Vas ked si obzerate tricka, do ktorych sa Vy nevpracete??
Tak Ja som si povedala,ze je s tym uz koniec!! Ziadna drasticka dieta, ziadne nejedenie..proste jest zdravo..vela pit...a samozrejme cvicenie k tomu....rozhodla som sa spravit nieco pre seba a svoje telo..nech sa uz pri kazdom pohlade do zrkadla nezlaknem a nerozplacem!! kto sa chce pridat? pridavam svoje ICQ: 373 320 211!! budeme sa podporovat a vymienat svoje tipy!!
uz ZIADNE zajtra zacnem......DNES..netreba premarnit sancu..ale urobit nieco, co za to stoji!!

zabicka1611

jaaaaaaaj..no po sviatkoch je to bieda....znova sa chystam na svoj stary dobry upraveny jedalnicek :DD a pridavam pravidelny beh..musim sa pekne vytvarovat nech to stoji kolko chce!!! leto sa blizi...:)

zabicka1611

kvietok1 - ja viem ze nie!! ved ja sa na to nespolieham..ale mne pomaha!! mam pekne tvarovane brusko!! takze asi tolko :)

basenka

Inak posielam link na perfektne cviky na brucho, ja ich cvicim par mesiacov kazdy druhy den a uz mam tehlicky len ich nevidno este celkom spod toho tuku:DDD treba sa ho zbavit.. ale jedlom zrejme..
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com

basenka

Ahojte babeny:)) tak ja sa asi tiez pripojim.. s cvicenim nemam problem, cvicim takmer kazdy den alebo kazdy druhy hodinku a pol.. dam si dake kardio, posilovacky a nakoniec tanec.. postava sa mi formuje, no ale islo by to ovela lahsie keby som sa vedela ovladat co sa tyka sladkeho:( kolaciky ku kavicke a tak.. neviem ci viete o com hovorim ale ja proste na ranajky kolacik ku kave, poobede kolacik ku kave, takze vlastne co spalim to naberiem, ale ja chcem schudnuuut, zmensit hlavne prsia a brucho a ruky vyformovat

kvietok1

zabicka:
ja to "koliesko" inak nazyvane AB slider mam uz roky a teraz cvicim aj s nim uz polroka,ale sokovalo ma,ze ty na nom cvicis 45minut a myslis si,ze s tym schudnes....tak ten je vyslovene na vyrysovanie svalov a spevnenie,ale schudnut ti teda nepomoze,to je take iste akokeby si chcela schudnut,ked budes posilovat s cinkami...
to koliesko pekne vyformuje brusko,ale netreba sa spoliehat len na neho...