Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vlaaaaasky....pomozteee prosim

sissssa

ja som si pred par rokmi davala par mesiacov ciernu na hlavu, bolo to super, len mam svetle vlasy, takze odrasty vyzerali ako sediny :)) takze sa mi nechcelo kazde dva tyzdne sa s tym babrta tak som to skombinovala, ze som si doto dala cerveny sampon a cierna mi odrastala a bolo to uzasne! kazdy mi chvalil vlasy, ze ktora kaderniocka mi to spravila :D odporucam ti dat si doto napr hnedy sampon zmyvatelny a ked ti ta cierna uplne odrastie, tak potom sa venuj AK CHCES zosvetlovaniu, no naozaj neodporucam...

macka26

ahoj. radim ti. NEROB si to sama. vlasy si neobornym a slabym peroxidom / co dostanes zosvetlovace alebo meliv drogerii/zosvetlis iba o niekolko odtienov, a vlasy budes mat znicene. zver sa do ruk kadernicke. cierna farba ide velmi tazko z vlaskov dole. na melir by som na tvojom mieste na chvilu zabudla. idealne je odtien zmiernovat farbou...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vlaaaaasky....pomozteee prosim - Fórum - ZDRAVIE.sk