Dievčatá a vš

kaja1989

ahojte baby prosím vás čo sa stane ak som zabudla podpísať prihlášku a už som ju poslala??hrozne ma to hnevá, ale bola som v strese....pošlú naspäť alebo zahodia??

Smajlikova91

karkulka...ake externe?...ved farmacia sa da studovat len denne,nie? :D ja som si dala len denne vsetko :D no,tie otazky,ja dufam,ze si to aspon raz prejdem :P nj,a inak som z CA...ty? :P

katty081

for vevericka: no teraz som na PhD. a špecializujem sa na GM, a mimochodom som mimo katedry na tom PhD. takže sa nestretneme

karkulka

smajlinka91 no ja do brna teda nie...a dala si si do BA aj denne aj externe?ja som s tymi otazkami na tom dost biedne:P teraz hlavne matura...inak odkial si?

tana 147

pre mna najlepsia vs bola ta moja:D v ziline, elektrotechnická. Keby si mam vybrať tak este raz a nevaham:DD škoda, že tie krasne časy už skončili pred 2 rokmi.

Smajlikova91

karkulka..ja som si dala este aj farmaciu v Brne :)) a ci sa ucim?...ehm..noo,tak pozeram si pomalicky tie subory otazok co maju vydane,ale nemam toho nejako extra vela prejdene.. :D a ucenie..tak priebezne sa ucim na matury,nieco opakujem a tak..ale take fakt velke ucenie si este nechavam cas,potom budem stresovat :))

mia 90

haloo baby tu ste same biochemicky a nejaka uctovnicka nic???:D ja som si dala do ba na eu uctovnictvo a hospodarska informatika nik sa tu nenajde s podobnym zameranim:-D

machulka006

Smajlikova91 - preto som to sem napísala, lebo práveže veľa ľudí s tým neráta a potom len pindajú celý semester a nedá sa s nimi normálne baviť :D
ale tak, to sú ľudia v mojom okolí, predpokladám, že nie celé Slovensko je na tom tak zle, že ide na VŠ a nevie čo tam bude študovať...