Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sauna Banská Bystrica..

Príspevok v téme: Sauna Banská Bystrica..
whee_ee

ahojte, chcela by som začať chodiť do sauny, tak ak by ste mi vedeli dať nejaké informácie o tých, ktoré sa nachádzajú v BB... našla som na nete napr. že je nejaká v Úsvite.. je tam fajn?? a cena??.. alebo v megagyme je tiež tuším..no to je jedno:) proste, kde chodíte, alebo ktorú poznáte, koľko stojí a kedy je pre dámy??:):) ďakujem..

plesnivec

Sauna na plavarni uz zial nefunguje.
Sauna na usvite je fajn (mensia ako na plavarni), ale teraz po zavretí sauny na plavarni tam zacína byt tesno. Je tam však sucha aj parna sauna, infrasauna a po 16:00 aj maser/ka. Cena: neobmedzene 6,51€, alebo 4,51€ na 2h.
www.kamdomesta.sk

sanarada

caves najlepsia sauna do ktorej chodime je na zimnom stadione super pristup personalu cisto a pohodicka. cena je 150sk a casovo neobmedzene

kačena

Už som dlho nebola na saune tak neviem presne,dávala som si akciu s parafangom a spolu to bolo okolo 550,-Sk.Ale vlani,takže teraz som si to nevšimla,ako to majú.

whee_ee

dakujem:) a neprerabali ju už??-.neviem vobec...:).. ja som tam chodila pred rokom pravidelne plavat, ale teraz problemy s rukou nedovolia , tak neviem, hehe..

tojejedno

web.t-com.sk
tu najdes info o saune na plavarni, ja som chodievala tam:) akurat neviem dokedy bude plavaren este otvorena /ci este vobec je!/ lebo ju maju prerabat...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sauna Banská Bystrica.. - Fórum - ZDRAVIE.sk