pomožte mi spamätať sa.................smutok

Príspevok v téme: pomožte mi spamätať sa.................smutok
mirabellka

cafte.... este dnes do popoludnia som bola OK..ale ako som si začala v mysli rozoberať svoj vzťah, viem, že nie je všetko ružové..ale úplne som prepadla smútku. rozmýšľam nad tým, že to asi nie je ono, že sme spolu nasilu- zo zvyku, že ma nikto nepotrebuje, že som neschopná, nemožná a nešikovná..

plačem, pritom tu mám kopu papierov, ktoré sa treba naučiť na zajtra, nevidím nijaký zmysel, prečo sa snažiť, za čo sa snažiť, bojovať o niečo, nevidím nič pozitívne, ale ani negatívne, proste som taká...oničom.. vôbec mi nie je dobre... ľudia...ach

Smajlikova91

hm,nie si jedina ktora mava taketo stavy,nepoznam ani jednu zenu na ktoru by toto obcas neprislo...len sa tomu netreba poddavat..jasne,su dni,kedy vidime vsetko cierne,ale citujem jedneho typka : ,,raz aj v pekle vyjde slnko" :P takze tak... hm a ked uz sme pri tom,ze mas zo seba pocit ze si nemozna a nesikovna...to poznam az prilis dobre,tiez ma to obcas chyti :D ale hlavu hore,baby..svet je kraaaasny :P ruzove okuliare si kupime a frcime dal,no nie? :DD

mirabellka

normálne sme si písali a zrazu tam nabehol.neviem, či som to mala brať ako provokáciu alebo náhodou tam.. ja neviem.. prečo ma to tak skosilo... ja tam tiež chodím ale len zo srandy, pozorujem sklo..mh....možno chcel dosiahnuť, nech viem ako sa cíti on..pritom je medzi nami všetko v pohode..ale na mna to všetko uplne dolahlo..cokoládu tu ziadnu nemám :((

jajka001_

ach ten pokec, rozbijac vztahov...radsej nevediet
hod s nim rec, ono to vobec nemusi byt vazne, uvidis z jeho reakcie.

tojejedno

v sexzoznamke?:D vitaj v klube...chlapom obcas sibe, neviem co z toho maju...ten moj tiez tam bol par krat a nacapala som ho a spravila som z toho veelky problem,...chudak tak sa zlakol ze na pokec uz ani nechodi:D lebo som mu pohrozila rozchodom a tak,...no:) ale bola som z toho dobre mimo...
vies co, daj si cokoladku a riadne si ju vychutnaj! ja ked mam kramy a naladu pod psa tak to zaberie:) alebo si pusti oblubenu hudbicku, nieco co ta dostane do nalady:) a pozri si film na markize s fesakom Heathom Ledgerom:D

mirabellka

to vážne? ach nie je to vyčerpávajúce? mne z toho šibe...stále plačem..navyše, dnes bol v sexzoznamke, a to ma úplne dorazilo. nikdy som takéto stavy nemala.