Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kryci make up

66666

slnecnica.......RSB roztok nie je na predpis.-kupis to snad kazdej lekarni...len ja ma RSB roztok so sirou......ta pomaha vysusovat.........super.......zacala som to už pouzivat pred 2 rokmi.....a zacala som to nanovo potierat teraz............................................. .....................tak dufam že zaberie..i ked vysledky po efaklare,RSB a tiež navstevy kozmeticky zaberaju...len dufam že navzdy

catwoman

A skúšala si aj make-up od Manhattan, Powder mat? Ten dobre kryje a aj dosť zmatňuje, lebo obsahuje púdrové čiastočky. A tuším ani nebol moc drahý... Ale MF sú tiež dobré, ja som mala jeden, ale u mňa vyhral Manhattan. Ale od kedy mi kožná predpísala na akné Eclaran 5, tak si vystačím aj s púdrom :)

slnecnica

66666, neni začo:-)tak ak ho vyskúšaš dúfam že ti sadne rovnako dobre ako mne,a ten rsb roztok nie je na predpis?

66666

dakujem a efaklar momentalne mam aj ja....a tiež dermacol krem,,co som sa tu teraz docitala n anete....tak pisu že na mastnu krem je super RSB v lekrni stoji 2€....a hned na to krem.....aby to nevysusovalo.....a aby sa plet nesupala..od vcera vecera to pouzivam aj ja a to 2X denne
A dnes som pozerala ten dermacol....tak asi mi bude stacit 2 lebo 3 je už dost tmava.
Dakujem

slnecnica

66666, neviem ci dvojku alebo trojku, skus vyskusat ved v drogeriach by mali byt testery:-)ja by som sa skor priklanala k tej dvojke, ale treba vyskusat.no ako krem puzivam efaclar k od la roche posay, je dobry .no plet mam dost mastnu, akne mam len trochu asi dve tri vyrazky,vzdy som sa brutalne leskla, ale s tymto kremom a makeupom je to fajn.a

66666

a este jednu otazku ti dam??..mas aj nejake stopy po akne??.......a mas plet mastnu.....ak ano mas ju mastnu aj po natretý tymto dermakolom??.pretože moja plet je dost mastna,,leskne sa a zaroven mam aj akne...skor cervene flaky....a sem tam nejaka zapalena vyrazka

66666

tak s tým mobilom....mas pravdu----to mam aj ja.....a preto si ho chcem kupit,lebo som bola pri kozmeticke aon a ma natrela odtienom 1...ale mne sa zdal velmi pekny,ale ta farba mi nejako nesedela......ja som taka tmavsia.....aj teraz som este po lete opalena.....tak neviem ci 2 alebo 3....co povies??......ta 3 nie je prilis tmava.....???

slnecnica

ja pouzivam odtien jedna, lebo mam plet jak svetlu jak snehulienka:-Dale inac da sa vybrat zo styroch odtienov.ak sa pred nanesenim makeupu nakremujes tak tento flaky urcite nezanecha.a neodtlaca sa na nic.ja som mala vzdy problem ze sa mi otlacal make up na mobil pri telefovanovani a teraz nic :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kryci make up - Fórum - ZDRAVIE.sk