Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký rozjasňovač?

Príspevok v téme: Aký rozjasňovač?
dina6

Ahojte,
vsade na obrazkoch v casopisoch ale i v telke vidam, ako maju herecky a spevacky krasne rozjasnenu plet. Myslim taku perletovu alebo lesklu. No nemyslim len priamo farbu na licka, ale celkovo pod ocami. Je to skor taky biely rozjasnovac a zo skusenosti mam pocit, ze to nie su ani tie svetle gulicky. Neviete mi poradit nejaky iny? Dakujem. Moc sa mi to paci, ale neviem ako a cim to mozem dosiahnut...

Martinka2

skus Gosh Precious powder pearls odtien Magic su to perlicky ale uzasne pouzivam na licne kosti ale aj na nostek trosku :)

makuupartist

ahoj, ano rozjasnovace konecne dorazili aj k nam. pridaju krasne zlatisty trblievy vzhlad ale aj do ruzova. je vela odtienov. tu sa da zohnat loreal, ale ja preferujem saint tropez.. vacsinou a nedaju len tak zohnat ale aj to pride..

jamka

lilly dakujeem :) a kam sa dava aby boli ocka take ako maju pekne tety v telke?:) do vnutorneho kutika ? alebo len na licka ? makeup nepouzivam,len korektor

lilly2

pre monika+íá: stranku neviem ziadnu. Ja co mam, tak to som si doniesla z viedne. Skus vygooglit. Urcite sa niekde objednat daju. Obtiazne je to, ze nie vsetky e-shopy ti to poslu aj na slovensko :-( s tym som aj ja mala dost velky problem...
pre jamka: rozjasnovac by sa nemal pouzivat pod oci, lebo on je zvycajne najaky odtien bielej, a tak ak to clovek neodhadne, bude vyzerat ako sova :-)) Rozjasnovac sa da pouzivat dvomi sposobmi. Bud ho aplikovat pred tym, ako si das make-up, cize najprv korektor, potom rozjasnovac, nakoniec make-up... to je na zdoraznenie toho, co mas na tvari pekne,alebo co potrebujes rozjasnit. Alebo ho mozes dat po naliceni na make-up. Vtedy sa vsak dava najma nad licne kosti (nie celkom pod oko) a dobre rozotrie. A ak mas ocka pekne namalovane, tak ti to spravi presne ten efekt, ako maju "pekne tety" v telke... ze maju krasnu zdravu roziarenu plet a take "zive" oci. a dobre to vyzera aj na dennom svetle. A ano, mozes ho pouzivat aj na problematicku plet... az prekryjes korektorom, co prekryt potrebujes... spravis si peknu plet a na zaver rozziaris to, co je pekne...

moncika

najlepsi rozjasnovac na plet je cisty krem s vit. C alebo serum s vit.C
ok su aj dekorativne rozjasnovace ale efekt nikdy nebude taky ako na fotografiach v casopisoch lebo tam su tie modelky nasvietene,retusovane....

jamka

aj ja by som chcela skusit rozjasnovac,na ktore partie sa pouziva okrem pod ocami ? a je to vhodne pre problematicku plet?

lilly2

dina, v dm-ku maju rozjasnovac manhattan... nie korektor, ale tekuty rozjasnovac.. je v sklenenej doze... a ma velmi peknu farbu, krasne rozziari. Alebo ak mas moznost kupit,alebo si objednat kozmetiku m.a.c., tak tam ich zozenies niekolko odtienov. Vela zdaru :-)

Lillian13

Vyskúšaj od Manhattan - Wake up concealer. Ja ho používam a som s ním spokojná. Zakryje kruhy pod očami ale ich aj rozjasní. :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aký rozjasňovač? - Fórum - ZDRAVIE.sk