mykoplazma plúcna - čo s ňou

Príspevok v téme: mykoplazma plúcna - čo s ňou
asined

ahojte, od novembra sa trápim s plúcnou mykoplazmou doteraz som vybrala 4 rozne druhy ATB, momentálne som znova nie v poriadku - mozno chripka, mozno nachladnutie(boli hlava, klby, chvilu zima chvilu teplo, vykasliavam hlieny ako predtym) obavam sa, ze mykoplazma znova zautocila. vie mi niekto poradit ako dlho to svinstvo potrva? po poslednej davke sumamedu mi lekarka tvrdila, ze uz som v poriadku a ze staci ist len o 3 mesiace na serologiu. prosim poradte, pripadne napiste svoje skusenosti a sposob liecenia, fakt uz toho mam dost.

RNG

extrakt z olivovych listov , 3x750 mg, (20% oleuropein)
oreganovy olej, 3x300 mg v kapsuliach(10%, tj 3x30 mg(jedna kvapka) cisteho oreganoveho oleja, z divokeho oregana)
Samento, 2x15 kvapiek.
Vsetky tieto prostriedky odporucam brat od malych davok a postupne za niekolko dni zvysit na plnu davku.
Na betaglukany 3x400 mg
Probiotika niekolko miliard v davke, najlepsie na vecer s jablkom, aby sa v noci mohli rozmnozit a kolonizovat creva
Enzymi treba dostatocne silne, nie tie, co sa dnes na Slovensku predavaju.
Vsetky tieto mozes najst v dobrom zdroji, napr Swansonvitamins.com alebo roznych inych(puritan.com,roznych distributorov NOW produktov, tiez znacky Doctor's trust a Doctor's Best atd)

RNG

na plucne mykoplazmym su ucinne extrakt z olivovych listov, oreganovy olej a Samento.
Pomahaju tiez betaglukany, probiotika a enzymi.
Kedze mykoplazmy nemaju bunkove steny a ziju jedine v bunkach ako parazity, mnohe antibiotika zalozene na poskodzovani bunkovych stien bakterii(beta-lactam atb., ako napr peniciliny a ine)su neucinne.