Krém na mastnú pleť

1bklm

milé dámy. ako vidím ani jedna neviete čo má obsahovať kozmetika, naštudujte si to a potom dávajte rady iným,lilly ani z ďaleka nevie nič o kozmetike. všetky krémy od kožných lekárok obsahujú parafin. a čo parafín znamená si zistite.

Mimi323

lilly, dobre že si to dala všetko na pravú mieru, myslím si o tom to isté, tiež som sa tam skoro dostala, ale našťastie som to ešte stihla zrušiť.
Ja som mala problém s pleťou, pomohla mi veľmi kožná a každý mesiac chodím na kozmetiku. Použivam len krém, čo mi predpíše kožná za ktorý doplácam 4 eurá.

delphia

mozno bolo by dobre v zimnych mesiacoch 1-2 x absolvovat chem. peeling- normalizuje tvorbu mazu a samozrejme krem pouzivat HYDRATACNY.

lilly2

janinka,jasne...to je cista propagacia niecoho,co este nikomu nepomohlo. Mna tak zavolala nejaka mila teta, ze moja kamoska na mna tam nechala cislo.. ze mam prist na osetrenie pleti kvalitnou francuzskou kozmetikou nourifusion za 150sk. tak som sla. Teta ma odlicila pletovym mliekom, dala toner a masku. Potom mi zacala ukazovat po polsky pisany katalog herbalife,kde vraj po pouzivani tychto vyrobkov sa ludom vyliecilo akne, psoriaza, vredy, plesne.. a este aj schudli a vystrabili sa z rakoviny :-D tomu by veril uz len ... no ved kazdy si vie domysliet. Potom som jej mala vypisat anketovy listok, ze ako som bola spokojna s "osetrenim", ako sa mi pacia ich tri vyrobky vhodne akoze na kazdu plet, na vsetky typy a na vsetky vekove kategorie, a liecia suchu aj mastnu pokozku, akne aj vrasky.... a musela som jej napisat 5 mien a k nim aj telefonne cisla... aby niekoho oblbovala dalej. Tak som jej pekne podakovala, dala jej 150sk a ze odchadzam. Tak zavolala dalsiu tetu, a spolocne ma presviedcali, ze bud si zaplatim premanentku na 10 "osetreni", alebo si za 2300sk kupim ich produkty. Zachranila ma len vyhovroka, ze pri sebe nemam peniaze a ze si skocim do bankomatu. Boli jak z dajakej sekty. A to uz nehovorim, ze to "kozmeticke osetrenie" ma vyzerat uplne inac... ze kozmeticka napr. pracuje s cistymi rukami, ktore si aj umyva, a nie sa medzitym hrabe v papieroch a katalogoch po stole... tu si samozrejme ruky neumyju, lebo nemaju kde. Sedia totizto v prenajatom kancli a nie v zariadenom salone. Taktiez nechapem, ze ukazuje nejaky stupidny katalog,kde ludia papkanim tabletiek akoze "vyzdraveli". A ked som sa kukla na jej plet... tak ta mala od zdravia dalekoooooooooo!!!!!!!! A na zaver ma teda nechala po "kvalitnom osetreni" odist len tak, s odlicenou tvarou. Toto je kozmeticke osetrenie podla teba??? Si bola uz niekedy u solidnej kozmeticky?? asi nie. Toto, co tam predviedli, bolo odlicenie pleti. Nic viac. Tak o akych ucinkoch je rec??ha ha. Treba sa zdravo stravovat a pouzivat dobru kozmetiku, pit vela vody... to je to jedine, co pleti pomoze. Ich teoriou je, ze to vsetky toxiny musia vyplavat na povrch... rozumej, ze budes chodit s vyrazkami po svete, lebo to ti pomoze k liecbe pleti. Ked som sa jej spytala, ako dlho pouziva ona tuto kozmetiku, tak povedala, ze 8 rokov. Takze ucinok NULA. Ale sak skuste, kazdy sa uci na vlastnych chybach

janinka1212

ošetrí tvár mliekom, tonerom a dá masku, potom denný krém, nenaparuje a nevytlača vyrážky. je to užasný spôsob. ja mam suchu tvár a mne ju dala do poriadku.