Krém na mastnú pleť

janinka1212

ani nie, za ošetrenie zaplatiš 6 60 e, ak budeš s kozmetikou spokojná tak si ju možeš aj kúpiť, ale nemusíš.

jannka1212

ani nie, za ošetrenie zaplatiš 6 60 e, ak budeš s kozmetikou spokojná tak si ju možeš aj kúpiť, ale nemusíš.

disnie

lilian, ja mam velmi mastnu plet a tiez som vyskusala vselico (vratane Vichy - Normaderm), ale jednoznacne najlepsi pod makeup je od Yves Rocher - Sebo Specifis - ULTRA MAT Anti- Shine Moisturiser, cena cca 14 € za 50 ml. Dobry je od nich na mastnu plet aj Sebo Specifis - Zero Dafaut Anti- Imperfection, ktory pouzivam ako nočný a rano sa nelesknem. Tieto kremy sa daju kupit v ich obchodoch vo vacsich nakupnych centrach alebo cez dealerky. Pozri si yvesrocher.sk

machulka006

janinka a čo je zač tá kozmetická poradkyňa? dúfam, že to nie je nejaká Mary Kay alebo čo... ja by som tiež potrebovala dať do poriadku pleť... mám ju zmiešanú až mastnú...

janinka1212

lilian,najskor treba dat do poriadku tvar,aby nebola mastna. ak si z blavy a máš záujem dám ti č. t. mojej kozmetickej poradkyne a určite ťa zoberia a dá ti tvár do poriadku.