syn je v base neviem sa s tým vyrovnať

monika+íá

bohuzial často krat by mozno ovela viac ako basa pomohli ine metody. pretoze basa určite prevychova, len nie stale k lepsiemu, napr v base sa stretne viac drobnych zlodejičkov a rozne zoskupenie a nemusi to znamenať ze s tym prestanu ale aj to ze si vymenia skusenosti a budu svoje činy zdokonalovať. a inak maminke prajem vela sil, aby to zvladla a vratil sa jej polepseny syn, určite to nie je vasa vina

airin _nice

Liberrta také niečo urobím, pojdem tam s ním, snáď to pomôže, len keby tam mohol pracovať aby si zarobil na niečo , on je vo vyšetrovačke a tí nemôžu totiž .
bud silna ďakujem za povzbudenie , pomôže to dosť .

liberrta

myslim, ze by bolo dobre, aby si mu nasla dobreho psychologa, nie psychiatra. niekedy je dobre zverit sa odbornikovi, aby ho naviedol na sprany smer, dodal mu istotu a pozdvihol jeho sebavedomie. hlavne mu nic nevycitat, lebo to mu uz rozhodne nepomoze. a verit, ze sa zmeni

airin _nice

liberrta ďakujem za povzbudivé slová, moc pomôžu, aj ke´d mám slzy v očiach, teraz je celkom iný, poučí sa , len poznačený bude stále ... bojím sa , aby sa vedel zaradiť do života keď príde domov, nie je ľahké nájsť zamestnanie takým čo majú záznam, a ak si nenájde bude v tom pokračovať, čo dúfam, nebude.

liberrta

airin_nice, dufam, ze som sa Ta nedotkla, ale myslela som to dobre. no nemala by si sa teraz trapit, lebo aj tak nic nevyriesis, len z toho nedajboze ochories. mysli na to, ked sa Tvoj syn vrati domov a vsetko si vyrozpravate, preco, zaco, ako a pod.... potom uz je na nom, pre aky zivot sa rozhodne

airin _nice

no platí zákon 3 krát a dosť, u neho to bolo tretí krát , u čokolády v hodnote 50 Sk smiešne, predtým fľaša slivovice a kondenzované mlieko, a tak no hrozné, nevim, prečo to robil , nebol na to odkázaný .

matulenkax

liberrta to mas pravdu... ved maminka bola z toho uplne na dne... plakala nonstop a hrozne si to vycitala, ze asi je chyba v nej... ale to je hlupost, lebo ona sa s nim stale rozpravala a tak... ved bracha nie je zly, no bohuzial je velmi lahko ovplyvnitelny ''kamosmi''... aj chcel byt polovnik, no kvoli tomuto nemoze mat zbrojny pas este niekolko rokov...

matulenkax

no moj brat mal podobny problem, ale vsetko vratil a musel sa ospravedlnit... tak ho nikto nedal k sudu a ma to len v zazname... ono s tymi 5000 som to pocula, ale to uz je zrejme ine, ked ma viac podmienok... neplati nahodou zakon... 3 krat a dost?

airin_nice

liberrta vieš, on sa rozhodol bývať sám, mal prácu aj býval mimo nás, takže so mho nemohla kontrolovať, bol dospelý, mal 20, takže to sa už tak nedá, dôverovala som mu, veľmi mato šokovalo, on je typ, od ktorého sa to nedalo čakať, slušný, inteligentný, no dostal sa do zlej partie o ktorej ja som nevedela, keď prišiel domov nehovoril o nej,bohužiaľ on je ovplyvniteľný, snáď dostane rozum, píše nám často, rozumne, je nám to veľmi ľúto.