Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

okrasa na BRUSKU

kiki

Ja mam piercing-cinku asi 4. rok a nikdy som s tym problemy nemala,ani ze by som to mala zapalene,ani pri obliekani, ani pri spani-nikdy. Som rada ze ho mam, mne sa to paci a ked budem stara,jednoducho si ho vyberiem a pochybujem ze by tu dierku po nom bolo nejak extra vidno.

liana

no ja som si nechala prepichnut pupik asi 10 rokov dozadu.
mala som to zapalene niekolko mesiacov, bolelo to, pupik sa vraj hoji aj 8 mesiacov.
v konecnom dosledku to vyzeralo velmi dobre, dokonca som inspirovala aj niekolko kamaratiek :)
nuz, ked sa roznodnes nechat si prepichnut pupik, odporucam nenosit kruzok ale cinku, ja som nosila kruzok, jedneho dna som si zapinala opasok a zrazu....aaaaaaaauuuuuuuuuu....
hm, tak a od vtedy ju nemam :))

sasanka666

mam,bola som mlada a hlupa a nechala som si ho urobit, hnisalo mi to a bolelo,ale vydrala som a potom som bola cele leto frajerka,chodila som s odhalenym pupkom a chlapi mi obdivne cumeli na brucho:) potom som stratila jednu cast a za par dni,kym som to nasla,mi dierka zarastla a uz to neslo spat,bolelo to jak svina,v zime mi to vadilo pri noseni nohavic a v noci som sa budila,ked som spala na bruchu,ze mi nieco vadi...potom som piercing stratila uplne,ostala mi dierka v pupku,ktora zarastla len ciastocne,takze do konca zivota budem chodit s dierkou navyse:) uz by som sa nato nedala ani zadarmo...tolko moj nazor...a btw z toho chodenia s holym bruchom,aby bolo vidno piercing mam zenske problemy...takze asi tak,poriadne so to rozmysli

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

okrasa na BRUSKU - Fórum - ZDRAVIE.sk