Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ukončiť kamarátstvo?

Príspevok v téme: Ako ukončiť kamarátstvo?
lubica1234567890

Viem, že to znie blbo, ale musím sa na to spýtať. Jedna osoba, ktorú mám veľmi rada ma dneska, zhodou náhod na moje narodeniny, strašne zranila. Nejde o to čo, a či je to skutočne tak vážne ako to cítim ja. Nehovorte že jej mám dať druhú šancu, ona ich už dostala.... jednoducho viem, že pri nej sa iba trápim. Áno, takto prerevem tiež veľa chvíľ, ale nieako to potom prekonám. Aspoň mi už nebude ubližovať dlhodobo. Svätá pravda je, že ten koho máte radi vás dokáže najviac zraniť. Ccem sa spýtať, ako by som jej mala povedať, že s ňou už nechcem nič mať.

cindy21

prerusit kontakt a hotovo. ked sa ta bude pytat preco, povedz jej to rovno alebo napis, aspon nad tym porozmysla. ked jej neuvedies dovod, nikdy nepochopi, cim ta zranila a bude si to mylne vysvetlovat

fizzy

asi sa v tebe strieda hnev so zufalstvom, pockaj kym to odznie. dnes sa ti to zda cierne, o par dni moze byt inak. koser by bolo vydiskutovat si to..

luciaaa

Skus sa jej nejako nenapadne vyhybat. Tak ako napisala wewe, ak ta zavola von, nechod a podobne. Postupne vas vztah ochladne a bude koniec.

wewe

no, záleží od toho, či chceš byť milá, alebo jej to vrátiť. Najlepší spôsob je podla mna pomaly - ale isto...Ked ta bude volať von nebudeš mať čas, ked ti bude písať nebudeš práve za počítačom a ked ti bude volať tak nebudeš počuť telef=on

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ukončiť kamarátstvo? - Fórum - ZDRAVIE.sk