Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

total plocha:(pomooooc

Príspevok v téme: total plocha:(pomooooc
klaudika

ahojte:)mam len 14 rokov a moznoze mi vsetci poviete ze este casu plno...ale mna to hrozne trapi..nemozem sa takto na seba pozerat..tricka s vystrihom nepripadaju ani do uvahy:(viem ale ze takato uz ostanem, lebo moja mama je taka ista...chcela by som poprosit o radu...da sa proti tomu nieco urobit?myslim mimo naucit sa s tym zit:(ako to riesite vy ostatne?dakujem za kazdu radu:))

kvietok1

hmmm:
no tak predpokladam,ze si bral aj vynimky do uvahy,co sa tyka zien s vystrihmi apod.,lebo ja milujem krasne vystrihy,lebo mam bezproblemovy dekolt 3-ky a PEVNE,ziadne ovisnute,stihlu postavu,hnede dlhe huste vlasy a nie som na jedno pouzitie a neznasam takych chlapov,ktori si nieco take povedia o takych dievcatach ako ja.ja nemam vystrih preto,lebo chcem,aby mi do neho pozerali chlapi,ale preto,ze take tricka su pre mna najkrajsie a ked zoberiem kratku suknu,tak len preto,ze sa to paci MNE.
v mnohych veciach mate dost cudne nazory a si myslite,ze ked zena zoberie nieco pekne,tak len preto,aby niekoho zbalila??mozem ti napisat,ze nie

suns

noo v 15 som bola taka plochejsia, hej, lebo mi prsia len zacali rast... a podrastli a su take do ruky.. A, B tak 75 :) takze nebojte, ako vravim... s tymi chlapmi je to podla mna tak, ze sa im paci to, co maju doma.. A keby sme si ich dali zvacsit, tiez sa im to bude pacit lebo budu nase:)

kamarát

nezúfaj, ženy ktoré majú maličké prsíčka vyzerajú mladšie a mnohí chlapi majú z veľkých prŕs strach, aj ja k nim patrím. vždy som mal rád, ked mala žienka maličké, alebo iba bradavky. A navyše, nebudú ti nikde zavadzať, môžeš kľudne športovať a užívať si života. Ved práve včera som čítal, že ANdrea Timková, tuším tak sa volá si dala silikony vybrať a teraz je spokojná, lebo jej nezavadzajú.Ale ked ťa to bude trápiť aj v 18tich, tak si potom môžeš dať väčšie urobiť..

hmmmmmm

vela chalanov je takych co pozeraju prv na zenske prednosti,,tiež som to tak robil ked som bol puberťak, ale viem že taketo dievčatka vymachlene ,vystrih až po kolena su vačšinou na jedno použitie,,

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.