Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

total plocha:(pomooooc

Príspevok v téme: total plocha:(pomooooc
klaudika

ahojte:)mam len 14 rokov a moznoze mi vsetci poviete ze este casu plno...ale mna to hrozne trapi..nemozem sa takto na seba pozerat..tricka s vystrihom nepripadaju ani do uvahy:(viem ale ze takato uz ostanem, lebo moja mama je taka ista...chcela by som poprosit o radu...da sa proti tomu nieco urobit?myslim mimo naucit sa s tym zit:(ako to riesite vy ostatne?dakujem za kazdu radu:))

hmmmmmm

neviem ale ja si na babe vobec nevšimam prsia,,,,baba ma musi zaujať v prvom rade svojou charizmou čo zo seba vyžaruje:) a ostatne veci,,,,prsia su možno na poslednom mieste:)

hmmmmmm

pocuvaj netrap sa,,ja som sa zalubil do baby, co bola plocha, a vobec mi to na nej nevadilo bolo taka peknučka a zlata:) že mi to bolo jedno,,
teraz bohužial už mam na nu nazor iny,,
čiže neveim vela muzov berie kozy važne,,ale mne to je jedno či ich žena ma alebo nie..
možno ťa to poteši

luna

Inak chlapi su taki, aj ten moj. Stale mi opakuje aka som krasna, mam dvojecky prsia, velkost 75B. Ze jemu sa najviac pacia moje citroniky a nemenil by ich za vytahane lajdaky :-)) Nedavno som otehotnela a prsia mi narastli o dve cisla a moj chlap mi ich vkuse chyta a bradavky si do pusi dava :-DD Nevie sa ich nabazit. Tak potom kde je pravda? Pacia sa im skutocne aj male?? Inak mne sa velmi pacia silikony nizkoprofilove, su fakt krajsie ako prirodzene velke ovisnute..

klaudikaa

MADISON: uz som ti to pisala,asi si to prehliadla:)mam tak okolo 49kg a 163cm...to je tak orientacne...a 15 budem mat v polke juna...ja za to nosim nejaku podprdu ale moc dobre sa v nej necitim:(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

total plocha:(pomooooc - Fórum - ZDRAVIE.sk