total plocha:(pomooooc

Príspevok v téme: total plocha:(pomooooc
klaudika

ahojte:)mam len 14 rokov a moznoze mi vsetci poviete ze este casu plno...ale mna to hrozne trapi..nemozem sa takto na seba pozerat..tricka s vystrihom nepripadaju ani do uvahy:(viem ale ze takato uz ostanem, lebo moja mama je taka ista...chcela by som poprosit o radu...da sa proti tomu nieco urobit?myslim mimo naucit sa s tym zit:(ako to riesite vy ostatne?dakujem za kazdu radu:))

suns

ja som si prave spomenula:D my sme sa v 6.triede dohodli so spoluziackou v jeden letny den pred koncom roka, ze si dame podprsenku do skoly 1.krat:D waw prave som si na to spomenula, to je ake zlate:D cely den sme mali sveter, lebo sme sa hanbili:P no a potom ze - no co, ideme na to?:D a sup a bol sveter dole... a to sme mali take obycajne, nie vypchate... tie sme zacali nosit az neskor.. takze neboj, je to po prve tvoja vec!

martin2563

coho sa bojite??? si spominam na spoluziacku, kt. cca v 14 mala strasne male prsia, pouzivala aj vypchavky, vedeli sme o tom, ale nepovedali, nech ju to zbytocne netrapi....teraz nema este ani 18 a ma take prsia, ze by jej mohla zavidiet ktorakolvek....

madison

sorry .. cchela som este dopisat co nechapem ,,, :D a ani nie ze nechapem ,,, ale niektory tu hovoria nech si da podprdu ... lenze ako by to vyzeralo ked do nich nemam co dat?? smiesne .. a spoluziaci vedia ze nenosim podprdu ved rozoznaju kedy mas a nemas ..NO nie? ta z jedneho dna na druhy by som si dala .. a vyzeralo by to z ich strany ako " pane boze naco si dala tu podprdu ved nema si do nich co dat. "

suns

klaudikaa, ja ked som mala 14,15, bola som tiez fakt moc plocha, ujo sa mi vysmieval ze mam "lentilky pod kobercom" :D nosila som take dost velke podprsenky vypchate - tak som to riesila... potom tak v 17, to uz som si kupila mensie podprsenky a vlastne ten tvar presne sedel, len tym, ze tam bol ten kosik, tak to este zvacsovalo.. no a nasla som si mojko fesacika, pred nim som sa najprv strasne hanbila, ale postupne ako mi vravel, ze som krasna a ze sa mu velmi pacim, zacala som si zvykat na moju velkost.. Ked uz sa mi ustalila menstruacia, zacali sa mi nafukovat vzdy pred nou prsia, pekne som to vyuzivala a davala si peknu push -upku:P vtedy zo mna nemohol, ze waw ake mas prsia:P na plastiku by mi nikdy nedovolil ist, asi by som ani nesla. No a co sa tyka HAK, chcela som ju brat pre 2 rokmi ale rozmyslela som si to. A dobre som spravila. Len co by mi to pokazilo vlasy, plet, na srdiecku uz aj tak mam selest, a dalsie ine organy... mam 45 kil a 159 cm :P takze malicka, mam 20 a ked si kupim pekne plavky a dobru podprsenku, tak som spokojna. Ved si pozrite vsetky tie modelky, chude vysoke bez prs... dnes su uz prirodzene pekne prsia rarita, vsetko je to bud malinke zlate, alebo nechutne umele silikony... takze neboj klaudikaa a madison, zacnete si vazit, co mate.. chce to cas a vek:) vyzrejete, budete mat mozno krajsi zadok, tvar, vlasy... drkajte sa:)

ze ano

Vy jej radite aby si kupila push - up podrpsenku, no ked je absolutne plocha, taka podprda jej vylezie az na krk. lebo ju nema co drzat.

technécium

nazdar, strava nepomôže žiadna, prsia, prsia veľké, si to ber z tej stránky, kde sú veľké kozy obrovskou nevýhodou

klaudikaa

trochu mam zmenene meno, bo nejaka baba sa uz zaregistrovala ako klaudika, ale som to stale ja:)baby neviete poradit nieco take ako by som napomohla vyvoju?nejaka ina strava,abo podobne...dakujem:)