Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

evuso

Bola som na plastike usi.Nevysla! Trapilo ma to.Potom som si uvedomila ze tie usi,to som ja.. bez odstavajucich usi by som nebola sama sebou.

liv

nevie mi niekto z vás odporučiť dobrého lekára? najlepšie v ba.. tiež by som chcela ísť na operáciu... prosím poradte mi...

Nikuska91

Ahojte...ja som pre niekolkymi rokmi mala rovnaky problem ako vy,ale vyriesila som ho tak,ze som si ich dala trosku upravit.vobec nic ma nebolale.Bola som pri zmysloch a necitila som naozaj nic.terza som celkom rada,ze som s na to dala nahovorit bo neviem ako by som to znasala v takomto veku.jafka-ak nemozes ist na operaciu,tak si proste budes muset na to zviknut.A ak sama hovoris,ze to nieje az tak strasne-tak je iste,ze ostatni si to ani len nevsimnu bo my si na sebe vsimame kazdy detail.Takze kludne si rob ucesy..ved skus a uvidis ake budu reakcie... :)

trinity

Ja mam 11r,tiez mi odstavaju...ale inac som pekna baba....TIE USI MI STRASNE VADIA vzdicki ked zaspavam mislim na to ako bi to bolo super mat normalne usi,plakavam je to hroznee....!!Chcem bit ako ostatni:robit si do skoli ucesi,cop, nestarat sa o to ze ked idem a fuka vietor ze bi niekto videl moje usi....dam si ich urcite prisit lebo pre mna v zivote je vela velmi vela problemov a usi patria medzi tie najvecsie.....Zavidim setkim do maju normalne usi...

neregistrovaný prispievateľ

ja vam poviem tak som chalan mam 16 a odstavaju mi už od narodenia až teraz som začal rozmyšlat o operacii a ako si to tu tak čitam tak by som do toho aj možno šiel len sa hrozne bojim aby som tam neprišiel o sluch alebo dačo prosim vas nemože sa to stat alebo može?? jas tym problemy až tak nemam sem tam ale štve ma to hrozne a rad by som to zmenil mne jedno odstava menej a druhe viac ale ked som si tak sam v zrkadle ich vyrovnaval že ake by to asi bolo tak to nebolo nejake super čo ked to nebude ani potom dobre?? : )) : ((

sashka

aj mne odstavaju usi, najprv som chcela ist na plastiku,ale teraz uz viem ze usi nie su vsetko. aspon som niecim vynimocna ,aj ked copy moc nenosim...nikdo sa mi nikdy neposmieval pretoze je to iba o sebavedomi...

neznama

Ja som bola tiez na plastike usi.. stalo ma to 7000 na sukromnej klinike. Lekar mal zazracne ruky, usi su krasne pritiahnute k hlave. Robili mi to v lokalnej anesteze, operacia trvala asi hodinu a pol. Najprv ti nareze kozu a zbrusi z chrupavky a prisije. Po operacii boli bolesti prvu noci a potom to bolelo menej a menej, hoji sa to rychle, lebo je to zdrave, len sa musi zrast. A obvazy okolo hlavy som mala dva tyzdne a potom som este asi mesiac spala s obvazom. Ale ak by mi povedali, ze sa to neda urobi naraz a musim ist trikrat idem.. stoji to zato a jedine co lutujem je to, ze som nesla skor :) tak kto ma podobne plany, nebojte sa a chodte do toho :)

simka

nic si z toho nerob,aj mne odstavaju usi, a da sa to spravit aj dobrym strihom vlasov.ja mam dlhe vlasy, ale ofinu a po bokoch zostrihane postupne, takze aj ked si dam vlasy do copu, vlastne mi nevidno usi, lebo mi ich zakryvaju kratsie vlasy na stranach. niekedy som mala z toho depky, ale teraz uz nie, zivot nieje predsa len o usiach...

veronika

GVDDVVD sekundove lepidlo by som neodporucala vravim len z vlastnej skusenosti som ho pouzivala asi 4 mesiace a koza za usami sa mi z toho spamatovavala rok a este sa mi z toho aj zvacsili lymfaticke uzliny.

dada

ja som si uši dala operovať pred štyrmi rokmi v ružinovskej nemocnici.Robí sa to v miernom znecitlivení ale necítite nič.Trvalo to asi hodinu a šla som hned domov.neskôr nastali bolesti ale brala som lieky,chodí sa asi týžden s obviazanou hlavou a na prevezy a stálo ma to vtedy 6000 Sk.