Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

Arial.

A vieš čo? Ja som bola aj u lekarky pre PN s tou šatkou a kapucnou na hlave. Cely čas som tak sedela aj v čakarni :-D. A čo som mala robiť? PN som potrebovala a nemala som odvahu si dať dolu tu kapucnu a byť tam iba v šatke. A nech myslia čo chcu, ja som len myslela na to že budem mať aj ja pekne uši a bolo mi všetko jedno. A keď som prišla do ambulancie, tak mi lekarka vravi, že čo som taká zababušena :-D. Sa čudujem že ma na cajlu neposlala, tak som jej to vyvetlila a ona sa smiala a ja tiež. No mala som všelijake blbe pocity no nemala som na vyber musela som si isť pre PN :)

Arial.

To som bola v novembri a vtedy ešte tak nemrzlo bolo take jesenne počasie, tak si vieš predstaviť ako som sa trapne citila keď so išla v autobuse a ešte som mala na tej šatke kapucnu :-D akokeby bolo vonku -20 :-D. Aj na preväz som išla v autobuse a vlaku tak znova trapas. Ale čo už snaď si ma ti ludia už nepamätaju. Ale ak by som mala isť znova tak radšej už si zaplatim ten taxik, bude to dosť možno aj 30 eur iba odtiaľ ale nevadi, veď už by som nemala platiť za operáciu tak si môžem dovoliť taxik :-)

Kikuš

To iste aj ja...tolko nervov ma to setko stalo,ale tak isla som este raz a prezila som nastatie:)no v tom autobuse si to viem zivo predstavit,muselo to byt nieco strasne...sak ja som mala nervy len to ako som isla s mamou v aute a ze namna pozeraju a nie to este v autobuse!

Arial.

Veru snaď sa to už zastavilo :-) lebo ma porazi. Tolko nervov som mala kvoli tej operácii. Ako to vyriešiť v praci s PN a potom aj odvoz som mala problem, tak som isla v autobuse ako moslimka so šatkou okolo celej hlavy aby nebolo vidno obväz a každy ma nma pozeral ako na blazna :-) Tak to nemam naladu znova zažiť. A ak by aj tam radšej investujem do taxika.

Kikuš

Je to niečo strašne,sak ja ked som zbadala ze s ami to zacalo oddelovat tak som stoho bola uplne zufala,ale tak dufam ze teraz to uz budem mat podla predstav...tak prajem vela stastie aby sa to dalej neoddelovalo:-)

Arial.

To neviem či jej obrusovali znova chrupavku,alebo jej iba rozrezal kožu a zvnutra dal steh ale aby sa tam do tej špičky dostal musel jej to rozrezať, no neviem či tak vela od vrchu až dolu ako prvy krat. Ale je to hrozna predstava už na to nemam naladu. Ja som bola v TT. Ak sa mi to neoddeli ešte viacej ako teraz tak to asi necham tak, neviem ešte.

Kikuš

Arial

kvoli jednemu stychu jej musel este obusit chrupavku?lebo ako co som ja teraz bola,tak ja mam nejake 3 alebo 4 stychy a mne ju musele este obrusit,ale kvoli jednemu stychu?a mozem sa opytat kde ti to robili?:)

Arial.

No lenže pre ten jeden štich museli tej babe znovu rezať ucho aby si dobre oddelil tu kožu znova a videl chrupavku. A ak mam pravdu povedať, moc sa mi do toho nechce. Ale ešte mam čas na rozmýšlanie, mam iba 3 mes. po operácii a počkať musim minim. 9 mes.
Zo začiatku som si pripadala tak divno,lebo som mala tie vrchy neprirodzene pri hlave z toho obväzu som sa bala že mi to tak zostane ani vidno mi skoro neboli uši spredu ale zvykla som si. Po mesiaci sa mi trošku povolili a boli akurat super prirodzene. A potom sa to začalo kaziť po dvoch mes. sa mi začali vršky oddelovať viacej. Noo stači už nech ostanu tak ako su nechcem aby sa mi to vratilo cele naspäť :-) Ale stale je to aj tak pekne nie su až tak ako pred operaciou a ak si vlasy velmi neuhladim za ušami tak je to aj celkom dobre. No veď ako som písala počkam do jesene a potom uvidim či sa na to dam, možno mi to chirurg vyhovori že je to maličkosť a to sa neoperuje.

Kikuš

Arial

ja som mala tiez taky problem,ale mne sa odtiahlo cele ucho,a išla som...doktor ti nič nepovie,sak predsa otom rozhodujes ty ci si to das viac prišit ku hlave alebo nie,a jeden stych sak to je nic.. :-)