Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Keď ma chalan prstoval a potom ja jeho

Smajlikova91

ja stale hovorim,ze na skolach by mal byt povinne zavedeny predmet sexualna vychova,potom by tu nepadali taketo otazky :DD

matkaa

jasne chapem,ja som tiez mala niekedy podobne stresy :)..ale fakt,do buducna,pouzivaj ochranu...viem ze to furt omielam :D

zúfalá

nuž práve to že ja mám len 16... už o chvíľku 17 tak preto asi tak stresujem... mám prvý krát chalana tak som ešte neskúsená:)...

zúfalá

ach... len ja sa bojím toho že mi tie krámy meškajú a medzi tým som ešte bola u gyndy bo som mala nejaký zápal alebo niečo také... tak som jedla asi 20 dní tabletky čo mi dala a vravela že ale tie nemajú vplyv na menzes... tak ale teraz bojím že čo ak... bo mám stále taký čudný pocit v podbrušku... a pritom ešte aj to že on s tou jednou rukou do kontaktu so spermiamu určite nemohol prísť... tak dúfam že mi nič nebude...:(

matkaaa

pocuj..spermie zdochnu pri kontakte s vodou..takze nie je absolutne ziadna sanca ze by sa nieco stalo. ale nabuduce si daj pozor,aby ta neprstoval po tom ako jeho ruky prisli do kontaktu so spermiami. inak sa neboj,meskaju ti kvoli tomu ze stresujes.to je normalne. a nabuduce-pripadne ak by si chcela skusit s nim nieco viac,davajte si pozor a pouzite ochranu,aby si sa potom nemusela bat,ci sa nahodou nieco nestalo. kondom stoji 30sk ale potrat alebo dieta ovela viac. tak si to zvaz potom ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.