Potrat.....

Príspevok v téme: Potrat.....
zufala kamoska

boze ludia poradte mi co mam povedat kamoske prave dnse sa mi zverila ze je v stvrtom mesiaci tehotenstva ale ona ot dieta nechce a pravidelne sa bucha do brucha ma uz nanom modriny moze tak potratit?? nechcem aby si ublizila ale neda si povedat moze sa tomu dietatu v 4 mesiaci stat daco ked si tak silno pestuje do podbruska??? ma ho uz dost nafuknute a proste aj test ma pozytivny setko len ona ho nechce a stale sa bije moze tak potratit?? prosim surne povedzte mi ci je mozne ze potrati diki moc

niekto

suhlasim povec to rodicom skor ako ublizi sebe alebo dietatu
a verim tomu ze ked sa jej narodi postihhnute dieta tak to bude horsie ako ked sa narodi zdrave

moniqa87

ak to nechas tak a nezabranis jej v tom aby sa pokusata takto to dieta zabit... tak nakoniec moze zomriet aj ona... predpokladam, ze ked nechcela ist ani doktorovi, tak na kyretaz sa asi dobrovolne tiez nevyberie, keby to dieta aj zabila... ak nie, bude postihnute...
a ak by sa to dieta narodilo zdrave tak to robno vyhlasim za zazrak

zufala kamoska

ved najpr si chcempozistovat ake budu nasledky toho ze sa tak bije ci to fakt moze zabit to dieta...to potrebujem vediet naisto...azpotom zacnemm konat...je to taske..:(

Lucinka33

Suhlasim, povedz to jej rodicom. Oni snad uz s nou spravia poriadok. Cakala som, ze ma menej rokov. Uz by mohla byt viac zodpovedna v takom veku.

moniqa87

no, to mi akosi uniklo, ze je uz vo stvrtom, ako som horlivo pisala...
tak ak nechces aby si viac uskodila, tak to povedz jej rodicom... ty sama s tym asi nic nenarobis a dieta nech da na adopciu... lebo ja by som taku mater nechcela, co by sa ma pokusala takto zbavit

zufala kamoska

za mesiac bude mat 18 nevedia aa ni im to nechce povedat vie ze to zistia ale ona stale dufa v to ze to dieta zabije..je vazne chora ale chcem otom pozisstovat co najviac ci je to mozne aby ho tym buchanim zabila vazne ma uzmodruiny videla som to je to strasne:((

zufala kamoska

ale ona si nechce dat povedat ona stle dufa v to ze ked sa bude tak silno bit ze to dieta zabije...ja uz fakt neviem co mam s nou robit:((((

Lucinka33

moniqa, na potrat asi nemoze ist, ked je uz v 4. mesiaci. Nechcem tu moralizovat. Ale snaz sa s nou porozpravat, nech to dieta donosi a po porode ho moze dat na adopciu.