Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gymnastka

sedmokraske hmm

ahoj pripominas mi niekoho...nevies koho?
betka20: ahoj:) nahodou ti viem povedat ze za mesiac by si snuru zvladla.ak xes vediet daj vediet )

giv

moj znamy sa tak v 28-30 vypracoval na dobreho gymnastu.dal si nohu za hlavu aj snuru a postojacky sa dotkol hlavou kolien.cvicil aj kalanetiku aj gymnastiku,tusim.a rokov mal teda hojne.ale moze to byt aj v tom,ze bol hypermobilny od narodenia.vtedy to ide lahko.ak nie si,tak v 15 to este pojde pravidelnym tvrdym cvicenim (nemyslim nasilnym,tak si mozes viac uskodit-slachy,svaly...)aj ja so cvicila gymnastiku ale od detstva a uz dlho necvicim,nieco vsak stale viem.a som velmi hypermobilna.dokazem si poskrcat vsetko,co sa len da.napr.palce na nohach a chodit tak :))
vela zdaru.

lenka22

snura zalezi od toho ako si ponatahovana, resp ci mas z nejakeho sportu poskrycovane svalstvo... mne staci tyzden na natahovanie a spravim snuru, a pritom jedine co cvicim tak je aerobic 3x do tyzdna :)))

lenka22

nohy k hlave dam aj ked nie som gymnastka ani ina sportovkyna... mam na brusku trosku tuku a predsa to spravim... chce to hlavne kazdodenny strecing - je na to fajn kniha, podla ktorej ides krok za krokom a casom si ohybna a mas pekne vyformovane aj niektore svaly

nela

Ahoj:)
Ako gymnastka urcite nie, ja mam 15 a na gymnastiku chodim uz 14 rokov...problem je v tom, ze sa s nou zacina v takom mladom veku preto, ze vtedy si tak prirodzene ohybna, hlavne v chrbate...a potom sa to uz len udrziava..
ale take veci ako spagaty atd...to ano..len to treba robit pravidelne a vydrzat aj ked boli;)
vela stastia zelam

petruska

no tak myslim si ze to bi si musela vela ale velmi vela denne cvicit a behavat pretoze ohybat sa ako gymnastka neni jednoduche....musis mat nato aj nejaku tu postavu...ja to poznam pretoze cvicim a beham atletiku uz 5 rokov...a poviem ti ze stale sa tak najlepsie neohybam...ale urcite ak sa budes snazit tych par rockov tak budes uzastna ale nemozes si brat ten cvik ako trest ale ako zabavu...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gymnastka - Fórum - ZDRAVIE.sk