Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked si s partnerom "nesedite", ale lubite sa

Príspevok v téme: Ked si s partnerom "nesedite", ale lubite sa
smutna:(

Som s partnerom 6 rokov. Mame sa velmi rady, ale odkedy sme spolu, stale mame zdravotne problemy. Oslabene imunity, neustale zapaly, dokonca aj pri sexe su uz problemy. Nevieme sa nejako zharmonizovat. Akoby sme si stale prenasali aj vsetky choroby, anginy, helicobater pylori.On ma vela prace, nemysli na zdravie, resp. nema cas, ale takto to donekonecna nejde. Sme mladi ludia. A rozist sa kvoli tomu nechcem, aj ked uz zacinam pochybovat...moze sa stat, ze dvaja si jednoducho nesedia?

kikina

Aj ja odporúčam niake tie vitamíny. A po sexuálnej stránke- ako vieš, že jeden z vás nie je niečim nakazený? a neber to ako urážku. Odporúčam lekáara.

bubina

neviem presne ake myslis zapaly,ale ak su to u tebe gynekologicke,tak sa musi preliecit aj on,ved to musi pochopit.a ak nie,tak mu napriklad pohroz ze nebudes s nim sexovat.

leerka

zaneprazdnenost nie je vyhovorka ani rozumny dovod....ved sa zbada neskor, ked bude horsie......mal by navstivit lekara a zacat liecit

smutna:(

lenze my nicime jeden druheho, stale dookola nejake zapaly a moj parnter je taky zaneprazdneny, ze to nema cas riesit a to ma hneva.

leerka

tak neviem, ci toto by bol prave vhodny dovod na rozchod, ved kolko ludi sa nakazi chorobami od partnera...my jeden od druheho tiez....ja vzydy od neho dostanem nadchu, chripku...on prekonal aj streptokoka,a ja som ho nechytila vtedy...to je tazko....ved si kupte nieco na imunitu, neake vitaminy a tak.....sportujte, starajte sa viac o svojezdravie.....ved ludia su chori stale, tak naco to riesit

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ked si s partnerom "nesedite", ale lubite sa - Fórum - ZDRAVIE.sk