PN :( ?

Príspevok v téme: PN :( ?
confused

Ahojte ;) Tato tema je trochu z ineho sudka a neviem ci sa sem hodi, no chcela by som vediet nazory ludi.

Som na PN a mam z toho velmi blby pocit. V mojej praci robim len treti mesiac, na HPP len od zaciatku februara. A uz som na PN. Dostala som vysoke horucky, vcera som nevladala ani chodit. No napriek tomu mam vycitky, ze niesom v robote, ze kolegov tam je teraz malo (robim na predajni jedneho mobilneho operatora).Pamtam sa, ze ked ochorel jeden brigadnik a neprisiel, sirili sa tam veci ako : ja tu robim 8 rokov a na PN som bola mozno dva krat, aj ked mi je zle robim. A proste neviem ci som normalna ale mam vycitky... ;( Ono sa to odrazi na plate a aj v kolektive.. Ma niekto pocity ako ja ?

anonym...

ja pracujem v jednej firme 17 rokov a PN som nebola. a tiež sa u nás ohovára každý, kto je PN. A ja som za celý čas nemala ani dovolenku. len kde tu piatok, aby vyšiel predĺžený víkend. Bohužiaľ ma neká kto zastúpiť a keb som bola dva dni doma na tretí deň by som sa zbláznila od roboty. Tak sa mi to ani neoplatí. Ale zvykla som si. O to viac si užívam víkendy.

perlička

vidim, ze si jedna z mala ludi, ktori seriozne pristupuju k svojej praci. a nevycitaj si uz nic. ved kto je rad ze je chori, zo srandy ta ani lekat nevypisal. neries to uz a vychutnaj si volne chvile a liec sa

Mimi323

Daj si väčšie dávky vit. C - 15g denne. Ak budeš zdravá, tak stačia 3 g denne, ochráni ťa to pred chorobou. Určite vám tam chodí veľa chorých ľudí.

confused

dakujem baby.. Neviem , ja mam asi taku povahu... :( Ale zdravy rozum mi hovori,ze mate pavdu,ale mam aj zly pocit, lebo dnes mi je uz lepsie tak si hovorim,ze vcera som mohla vydrzat a bolo by..

perlička

absolutne sa kvoli tomu nestresuj. ver mi, ze keby si tam za par rokov nebola vobec vypisana, o NIC na svete viac by si ta zato nevazili. reci budu tak ci tak. ak nie kvoli PN, tak si najdu iny dovod. hore hlavu a kuriruj sa

leerka

nemaj kvoli tomu vycitky svedomia...ved zdravie je prednejsie ako praca...aspon u mna...ja som robila v tejto praci pol roka a bola osm chora na zacatku oktobra a potom ajnovembra..a doknca ma sef musel viest aj k lekarke co mi byvalo tak strasne zle....sice do prace chodim, ale niekedy mi nie je najlepsie...chora asi neak nie som....len stale nevedia rist na to co mi je....takze sa nestresuj, kasli na kolegov, nech si vrabvia co chchu a ty sa doma pekne liec....ved keby si doma nezostala, mohlo y to dopadnt v buducnosti horsie a poskodit ti hcoroba moze aj neaky organ, a to ti za to predsa nestoji....takze drzim palce