Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

syn je v base neviem sa s tým vyrovnať

ludvik

Vsetci hovorite o base ako keby to bolo peklo alebo co ... skuste to brat tak ze sa tam chodi proste len na dlksie a trosku taksie prazdniny ... ludia casto odsudzuju ostatnych ktory boli ale su v base ... ale preco ??? ved zme predsa ludia a mylit sa je ludske ... kazdy sa v zivote moze posmyknut ... niekto si s toho ponaucenie zoberie no niekto nie ...
Mozno raz v tej base skoncite aj vy a ani nebudete vediet ako , a az potom zistite ako sa cytili ludia na ktorych ste utocili ci uz len slovne alebo aj fyzicky .....

airin _nice

lishka môj syn si chce podať o podmienečné prepustenie po odpykananí polovice trestu, ale ešte to nie je právoplatné, tak musí čakať

bobika 1

airin, my sme už dávno rozvedení tento rok to bude 5 rokov. Bola som za ním ale len kvoli dcére lebo ju pustia len so zákonným zastupcom kedže ma len 11r. ale poviem ti aj ked on už pre mna nič neznamená, tak mala som čo robit aby som to ustála ked som ho tam videla. Je tam za to, že šoferoval bez VP pod vplyvom alkoholu a v podmienke za tú istú vec, no čo ti poviem blbec.

airin_nice

bobika 1 a to ste už boli rozvedení ? najhoršie na tom je, že ktosi to vyniesol do dediny a teraz mám hrozný pocit z toho, mylím si, že o len o tom rozprávajú, povedal mu to vraj policajt čo ho vyšetroval, je tam za drovné krádeže , dostal 4mesiace, je to veľmi bolestivé ...

bobika 1

ty si ho určite vychovala ako si najlepšie vedela a čo vykonal a teraz za to pyka sú činy za ktoré je sám zodpovedný. Múdry sa učí na chybách hlúpych a hlúpy na svojich, tak dúfaj, že to bude platiť aj u neho. Hlavu hore, stávajú sa aj horšie veci, moj ex nastúpil do vazenia v januari a dostal 20 mesiacov , dcerka to zle znášala, vieš ako som ju utešila, že lepšie ako keby mal byt vážne chorý. Tak sa drž a nesmúť.

rada

ja mam bratranca. Jeho mama sa tiez nevie s tym vyrovnat. Neviem co zmierni bolest, lebo to naozaj asi sa da tazko... Akurat len zmierit so situaciou taka aka je. A hlavne si nedavat vinu na seba... Naucit sa s tym zit.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

syn je v base neviem sa s tým vyrovnať - Fórum - ZDRAVIE.sk