Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VYSOKA SKOLA 2009/2010

Príspevok v téme: VYSOKA SKOLA 2009/2010
figurka

ahojte neviete mi poradit skolu kde beru bez prijmacich pohovoroch alebo kde nieje matika, fyzika, cudzie jazyky...

ono ja mam vystudovane odborne uciliste nepatrila som medzi naj studentov mala som vlastny svet a bola som rada kedy uz vypadnem zo skoly...teraz mi ale to vzdelanie chyba rada by som si spravila nejaku skolu... no neviem kam ...ono co najdem ze by ma bavilo tak sa robia prijmacie pohovory z takych predmetov ktore sme na skole nemali...ako biola a podobne... ja som mala geografiu, ekonomiku, postovu prevadzku...literaturu,nemecky jazyk ten siel slabo... matika bola taka zlata ucitelka ze prepisovala datumi z pisomiek aby sme nemuseli pisat nove ...tazke tym padom sme sa toho moc nenaucili...technicky clovek niesom... no skratka bavilo by ma venovat sa ludom trebars prirode, zvieratam...literatura, dejiny...socialna praca... mam uz z toho mis mas cele dni sedim nad netom a prezeram skoly...

kjarin

Denne je flakacka? Maju malo predmetov?

A este cosi: Kedze tam pisu, ze spravnost udajov nemusi overit stredna skola, tak nemusim prikladat ani overene fotokopie vsetkych vysvedceni? Niekde to pozaduju, kedze ja som maturovala uz pred 2 rokmi. To by bolo super, lebo ti notari nevedia, co pytat za jednu peciatku a podpis.
Ty tiez nie si tohtorocna maturantka, ze?

tinusska

kombinovana je zatial co som pocula len na manazmente niekt. ten odbor, ale to je viac "o drzku" a distancna normalne na skolach zatial ani nie je :)) tu maju da sa povedat ako nejake sukromne vzdelavacie institucie...

pozerala som aj rozvrh denneho studia... ako nepotrebovat peniaze na uver, tak idem na denne... to by bola ina flakacka :)

kjarin

super, dakujem velmi pekne :)

Mne sa zdalo cudne, ze by tam malo byt prezencne, kedze v tej skole budem minimalne a vacsina bude samostudium. Ale tak vyplnim to tak, ako pisu v pokynoch

Len sa obavam, ze ta uroven bude nizsia ako pri dennom studiu, ked je tam len jeden den poobede.

Aj ty si nechavas vsetko na poslednu chvilu? Ja idem tiez zajtra zaplatit :)

tinusska

a co som zatial nasla na nete, tak sa studuje v piatok.. myslim, ze to bolo asi od pol piatej do osmej.. ak je to teda tak, tak by to bolo fajnovo dobre.. ja zajtra este poslat peniazky - dam to bank. prevodom a musim este overit maturitne vysvedcko... a poslat.. no ved najvyssi cas :)

kjarin

tinusska,
ja si tam podavam prihlasku.
Nevies mi poradit?
Ked chcem ist teda na tu socialnu a pracovnu psychologiu externe, tak metoda studia je "distancna" alebo "kombinovana"?

Isla by som na denne, lebo tam je asi vacsia sanca, ze ta prijmu, ale to by som casovo nestihala... Tak som zvedava, ako dopadnem, ale chcela by som to studovat.
Netusis, ci sa tam studuje v piatok aj sobotu? Alebo len jeden den?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VYSOKA SKOLA 2009/2010 - Fórum - ZDRAVIE.sk