Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Test kozmetiky

jjjj

Či to ublíži, uvidíš, až keď to vyskúšaš, veď preto to ideš skúšať, aby si vedela čo je pre Teba vhodnejšie. Prvú nepríjemnú reakciu ucítiš hneď v 1 minúte, ďalšiu asi do 30 min a ak nezareaguje pokožka alergicky do 24 hodín, tak by mala byť kozmetika neškodná. Otázne je, či Ti pomôže a vyrieši Tvoj problém. Ale hlavne nemiešaj značky a používak kompletne výrobky z jednej značky. Ak to budeš miešať, nemáš šancu zistiť, v čom je problém a pleť sa obnovuje do 28 dní, takže skôr výsledok aj tak nezistíš.

Mimi323

veika, zatiaľ je to super, potom si na to spomeň o pár rokov, akú budeš mať tvár, budeš sa liečiť u kožnej.

veika

alee ja som uz toho poskuusala veelmi vela a to co mam to nie su len kremy ale cela sada:D myslim ze zatial to je super:D

veronika2

Ahojte baby, a kde sa da kupit ta maska na vlasy Genera?? A ten sampon Alvedre kde kupim a jde dobry aj na suche vlasy?? Mozete mi napisat na Nika1258@azet.sk dakujeem

lagie

ja som si prave objednala effaclar mat tak som zvedava ci bude fajn :-) inak ja si niekedy davam na noc aj olivovy olej na tvar a super mam potom plet

Mimi323

Ale veď v pohode, keď to baby chcú aj za 3 eurá, tak prečo nie, veď o tom aukcie sú. Na tie krémy mám ten istý názor ako ty.

lagie

Mimi ked ja stale neviem realnu cenu, cakam na cennik :-) :-) budem ich predavat aj normalne a aj cez aukcie, inak sama som prekvapena

Mimi323

Veika, obidva krému sú dosť škodlivé, tak neverím, že ti nejaký pomôže.
Lagie, veď ten tvoj balzam stojí v drogérke 2,70 eur, a ty si dala vyvolávaciu cenu 3 eurá. No ale vidím, že aj tak ti to ide, tak super.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Test kozmetiky - Fórum - ZDRAVIE.sk