Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Test kozmetiky

veika

BABY NOO AKOZE DIKY ZE TUTO TEMU POUZIVATE AKO POKEC...MIMO TEMY ale newa no od dnes zacinam no...ale ked to nikoho nezaujima asi nemusim napisat vysledok...

Lucinka33

Mimi, tak to je super, mozno ho aj ja niekedy vyskusam, aj ked nemam jemne vlasy, ale mal by byt dobry podla toho, co som citala.

Mimi323

No umyla som si včera vlasy alverde šamponom olivovým a sadol mi lepšie ako ten s citronovým kvetom, nemám spľasnuté vlasy a mám ich pekné lesklé, takže som veľmi spokojná.

Mimi323

Lucinka, akurát som si kúpila Alverde šampon s olivami, tak vyskúšam.
Kikina, my používame masku od Genery, možno si o nej už tu čítala, podľa mňa je najlepšia. Pol kilová stojí do 3 eur. Myslím že nie je chemická.

kikina

Má ALVERDE niaku vyživujúcu masku na vlasy? Alebo WELEDA? Alebo niaka iná prírodná značka čo sa dá bežne dostať v DM-ke?

kikina

ja som si s tým ibištekovým dneska po prvý krát umyla vlasy,a mám ich krásne hladké a jemné. Len sa mi zdá, že su trošku spľasnuté- ale to je u mňa dobré, lebo po iných šampónoch mám deň po umytí taký objem, že vyzerám ako keby som "strčila prsty do zástrčky" :). Uvidím ako to bude po ďalších umytiach, ale zatiaľ som spokojná-určite lepšie ako cistrusová BALEA, ktorú som používala pred tým.
Inak ja mám mastné vlasy, ale dlhé, takže musím vyživovať:)

Lucinka33

Mimi, nemam vlastnu skusenost, ale na jemne vlasy by mal byt dobry ten s olivami a hennou. V nemeckom Oko teste dostal znamku velmi dobry. Mohla by si skusit, ale ten az tak pekne nevonia. Ja by som chcela skusit aj ten s aloe a ibistekom nabuduce alebo s brezou a salviou. Ked sa ti chce citat, tu toho najdes viac: dlouhevlasy.cz

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.