krem la roche possay na akne vs.eucerin gel na akne

Olivia_

Chillina ten Effaclar K je velmi dobry on sa vpije až uplne a keď si prejdeš s prstom po tvari tak sa ti "nezošupe" alebo ako to nazvať. A tvar je z neho neleskla a hladka. A mam aj Effaclar A.I ale ten keď si rozotrem na tvar a prejdem si rukou po tvari tak sa mi akoby zošulal :-) ale je tiež dobry a asi ho treba dlhšie rorotierať. Je taký akoby hustejši.
A ten effaclar H aj zmatnuje pleť? Tak ako tieto dva čo som spominala? A Effaclar Duo je tiež krem? Alebo čistiaci gel?

chillina

Olivia_
no ja chcem prave vyskusat prave to ef.K len neviem ci je dobry...teda bojim sa ze ked to zmenim ze mi to nebude pomahat:)je dobry?a nevies ako sa pouziva to EF. A.I. teda kde si to mam nanasat?
a ano aj ja mam ten letacik a ak pouzivas make up a mas taku mastnejsiu plet tak si len vypytaj vzorky v predajni..navyse mne osobne sa paci ta vonu tychto pripravkov:)
a eff. duo je najnovsi gel-krem take nieco a v tom letaciku myslim ze este neni myslim ze nejak v oktobri ci kedy ho dali na trh:)

Olivia_

Aha teraz som si pozrela letak a je tam aj krem Effaclar H ten som si nevšimla predtým :-)Ja teraz použivam krem Effaclar K a ten je tiež velmi dobrý.

Olivia_

Chillina
Effaclar H je aj krem? Nie je to iba čistiaca pena nahodou? Lebo ja mam čistiacu penu Effaclar H a kremy poznam iba Effaclar K a Effaclar A.I
A effacar Duo je tiež krem?

chillina

musim suhlasit ze la roche possay mi neuveritelne pomohol, zbavil ma problemov nevrvaim ze pupaky sa netvoria ale neni ich tak vela proste uplne minimum, mozno pre menstr. sa mi vyhodia inac uplne cista plet...
pouzivam effaclar cistiaci gel alebo astrigentnu pletovu vodu na stiahnutie porov, potom si davam effaclar duo ten si neviem vynachvalit a pod make-up je dobre na cistu plet naniest effaclarH plet sa mi potom cez den nemasti je to uzasne...cela rada je velmi draha ale mne stoji za to!!!

66666

a co n aflaky ti to pomohlo??....mam trochu cervene miesta.....mam teraz vzorku,.........tak skusam a zda sa mi že za 2 týždne sa mi to zjemnilo a co tebe???

samatika

tak definitivne sa mi plet vycistila asi po pol roku a zvysny pol rok som ju pouzivala preventivne. lenze popri tom beriem aj HAK, ktora mi trochu plet vycistila, a tie zvysky uz potom vyriesil ten krem. a na zaciatku som la strasne hrozne akne, po HAK sa mi upravilo tak o tretinu, ale aj tak toho bolo vela a po celej tvari

samatika

ja som pouzivala la roche possay, a uz po prvom pouziti na mne bolo vidno vysledky. na na kazdeho posobi inak, mne la roche posay strasne pomohlo, ale pouzivala som celu radu effaclar. gel, pletovu vodu, krem.