louis vuitton

Príspevok v téme: louis vuitton
monika+íá

dobry den baby, bola by som rada keby ste poradili ako poznate pravu vuittonku cez nakup na internete. ja som nasla jednu vuittonku ktora sa mi pači, pise sa ze ma kartu pravosti, ale troska ma zarazila cena &/osemtisic tristo korun/ a to sa mi vidi na vuittonku malo. akek mate skusenosti s kabelkami tejto značky

kitten

ze peknucke :))monicka tu by si si urcite vedela vybrat nejake kabelocky !hocijake od vuittoniek cez pradu gucci armani d&g atd atd...a benettonky sa tiez daju! fajnove maju a dosla akurat new kolekcia summer 2009 no moze byt ;)(italia-zijem tu)
debra kto je pico?hmm adela viem kto je aj ta predna by mala byt asi zdena nie ci kto ?ale pico neviem teda kto je to ci co je to ! ;DDale vsak jedno je to nie hlaven ze sa mozem dobre obliect ;P

debra

Aj Pico je tvarou Gaudi. V bratislave v Auparku maju predajnu, nie je to extra drahe, ale fakt coolove veci. Ja mam koselu, kupila som ju v Taliansku :-)

whee_ee

kitten, jj, ja viem, talianska... :) mne sa hrozne pacia ich mikiny dievcenske :D:D:D...

a adela je tusim tvarou tejto znacky, aj predna sa mi zda.. tak ich pofotili ako sa dade zhovarali spolu a už boli parik;) :D:D:D

monika+íá

vav kitten pekneeee... kde ty na to chodis heh
nj ved bulvar je bulvar, oni daju dokopy hoci koho stači ze su v tom istom meste heh

whee_ee

monika..nemyslela som cisto kabelky..ale aj oblecenie:):) hm.. ja som tiez o tom moc nepocula kym u nas neotvorili obchod.. vlastni to Bereš.. ak poznas.. ho dávali istú dobu dokopy s adelou..tie medialne bludy, hehe