louis vuitton

Príspevok v téme: louis vuitton
monika+íá

dobry den baby, bola by som rada keby ste poradili ako poznate pravu vuittonku cez nakup na internete. ja som nasla jednu vuittonku ktora sa mi pači, pise sa ze ma kartu pravosti, ale troska ma zarazila cena &/osemtisic tristo korun/ a to sa mi vidi na vuittonku malo. akek mate skusenosti s kabelkami tejto značky

monika+íá

priznam sa ze gaudi som nemala ani nevidela, ale teraz som skusala niečo vygooglit a stale mi nachadzalo len jednu kabelku

monika+íá

no teda keby sa intelekt mal merat tym ze kto ako chodi oblečený, tak by sa ludom asi velmi ani studovat a rozvijat nechcelo ked by podla brrr mali chodit asi vo vreciach

galilea

brrrrrrr nahlasila som ta,lebo nechapem takych ludi ako si ty!co vedia urazat druhych bez priciny!podla toho co pises ty by si mal chodit obleceny od slipov od d&g az po kosele od versaceho cez gate od armaniho a topanky od gucciho!prosim ta pekne skade si zobral take debiliny ze cim že čím menej rozvinutá krajina, tým viac ľudia lipnú na značkách...
to je taka sprostost !!

kitten

hej no :) ale brr je len proste komplex sam o sebe! typek nema co robit tak bude tu nam nadavat ze sme sliepky !blb!! hehe a inak si uz zistila ako rozoznat originaly?

monika+íá

hh kitten na auto si radsej logo ziadne nedavam, to uz by bolo moc, ale teda take detaily su pekne a ta torta vyzera fakt uzasne v prvom momente ma ani nenapadlo ze to nie je kabelka, je fakt prepracovana. koli ludom ako brr tu asi aj vela ludi nenapise lebo hned by boli zaskatulkovani

monika+íá

neviem prečo tu vsetci zakomplexovani tvrdia ze je to stranka len o zdravi. jasne je to 80 percent o zdravi ale uz samotni admini vytvorili sekcie aj o krase, kozmetike a podobne, nechapem na čo lezies do tem ktore ta nezaujimaju. najdi si tu svoju a tam sa vyrečni. to je moj jediny prispevok k tvojmu nicku

pre brrrr

tak akoze toto si za..bal riadne akoze preco by mali rusit tento portal?!urcite nie kvoli tejto teme !!ak si potrebujes vybit zlost tak sa vyzur niekde inde !!ako niekomu tu nadavat ze je sliepka,co si o sebe myslis? ze co si ?