louis vuitton

Príspevok v téme: louis vuitton
monika+íá

dobry den baby, bola by som rada keby ste poradili ako poznate pravu vuittonku cez nakup na internete. ja som nasla jednu vuittonku ktora sa mi pači, pise sa ze ma kartu pravosti, ale troska ma zarazila cena &/osemtisic tristo korun/ a to sa mi vidi na vuittonku malo. akek mate skusenosti s kabelkami tejto značky

monika+íá

ja ti odpoviem prečo ju chcem. pretože mam rada originalne a vynimočne veci, ktore nie su vyrabane ako na pase. su to veci ktore su pre mna vzacne, vynimočne, krasne a nestarnuce. ked si kupujem takuto vec tak viem ze to nie je na jednu sezonu, budu krasne a trendove aj o mnoho rokov a to im dodava neopisatelny smrnc

monika+íá

happi suhlasim s tebou, ja tiez budem mat take jubileum tak tužim po vuittonke, ale bohuzial na tomto fore je vela ludi, ktori tu skritizuju kazdeho kto ma len trosku ine sny alebo poziadavky ako ini. sak tu riesia ze prečo si po nu nejdem letecky do milana alebo pariža. no zbohom. uplne mi skazili temu tu uz asi nikto sa neprida na pokec o kabelke kedze by sa z dotyčnej hned stala vydrziavana zakomplexovana pipena :(

happi

ako co tu riesite? je tu plno tem off-topic a ked to neriesi admin naco to riesite vy?? Kabelka LV je nieco ako kralovna kabeliek, tak preco si ju nedopriat. Niekto tuzi po cervenom ferari, iny po zlatych rolexkach, dalsi po neviem kolko karatovom diamante. Kto na to ma, ten si sny splni.