louis vuitton

Príspevok v téme: louis vuitton
monika+íá

dobry den baby, bola by som rada keby ste poradili ako poznate pravu vuittonku cez nakup na internete. ja som nasla jednu vuittonku ktora sa mi pači, pise sa ze ma kartu pravosti, ale troska ma zarazila cena &/osemtisic tristo korun/ a to sa mi vidi na vuittonku malo. akek mate skusenosti s kabelkami tejto značky

monika+íá

a vidno aj ako sa vyzna vo vuittonkach, inak by vedela ze tieto kabelky nikdy nie su v akciach typu dnes minuloročny model za polovicu

monika+íá

A ESTE SPECIALNE PRE KAMOSKU keby tvoje kamosky mali na vuittonku aj bez priatela, tak by nemuseli znasat ich ponizovanie vies. a to ze sa k nim spravaju ako k handram a zalepuju im usta kabelkami je vizitka tvojich priateliek prečo asi s nimi budu. v tomto zakomplexovanom pripade by som skor povedala ze podla seba sudim teba, vsak to tak bude?

monika+íá

a ak by som bola baba čo si potrebuje niečo dokazat tak si kupim nejaky lacny fake a chodim s nim od rana do večera. ja si nekupujem stovky kabeliek, radsej par poriadnych a chcem original, napodobnovanie originalov je trestna činnost ak to neviete a to ja podporovat nemienim, ked sme sa uz dostali k absurdnostiam. a pravy LV určite nestoji dva a pol tisic eura, kedze uz jednu mam z parizskej ulici v prahe a stala cca tridsat tisic korun, takze piste normalne baby prosim a nie tie plne komplexov

monika+íá

strasne rada by som vedela prečo sa kazda tema zaplni hlupostami a rozoberanim prečo si kto čo kupuje. tie čo si kupujeme vieme a tie čo si nekupuju zavidia a ohovaraju. ked sa vam to nepači nechapem prečo si tuto temu otvarate. nehovorila som ze si idem kupovať tu za osem tisic. lebo viem určite ze je to fake. narazila som na nu nahodou pri surfovani po nete. chcela len vediet ako zaručene rozoznať kvalitny fake od originalu.niektore prispevky uz fakt z cesty.... a nebude mi ju kupovat ziadny bohaty priatel, kedze mam manzela ale nechapem čo vas do toho. dalej by som poprosila aby prispievali baby čo aj o lv niečo vedia. pretože inak by pisali ine prispevky. a nie ze na čo...

bobika 1

tojeco, máš pravdu je to stránka o zdravý a rozoberajú sa tu aj vačšie hluposti ako napr.solárne lampy, však kamoška, ako komu sadne téma...a kamoška odbočila od témy a zase sa to schyluje k navažaniu sa do zkladatelky temy....tu končím, nazdy.

igua_

kamoska, no, asi budes mat pravdu. uviedla si dost padne argumenty :). ja nemam nic proti tomu, ked niekto nosi drahe znackove veci, len ma zaujima, preco to ludia robia...

kamoska

igua - podla toho čo napísala Monika sa mi zdá , že je to ten typ baby, ktorý si potrebuje niečo dokázať, lebo ak by patrila k tým pracháčom, ktorí nemajú problém si takú drahú kabelku kúpiť, tak nebude pozerať po internete ale zapltaí si letenku do Milána alebo Paríža a pôjde si ju kúpiť a vôbec sa tým nebude zaťažovať, že či je za 8 tisíc fake alebo origoš, lebo by vedela že za 8 tisí LV proste nedostane. Iba ak model z roku 2000.