problemy po lumbalnej punkcii....

Príspevok v téme: problemy po lumbalnej punkcii....
indi88

Zdravím vas mam takyto problem....asi pred mesiacom a pol mi robili lumbalnu punkciu tzv. LUMBALKU a ešte stale ma po nej boli chrbat :( hlavne pri čo len trošku zvyšenej namahe...bol som s tym aj na neurologii kde mi to robili a čo mi nato povedali?že oni už s tym nič nemaju že mam navštivit obvodnu lekarku...pri tej som bol a ta ma zas poslala na neurologiu a z neurologii ma poslaly zase ku obvodnej z odkazom nech mi predpiše nejaku mastičku na chrbat...dala my fastum gel ale vobec to nepomaha neviete čo s tim?a kde možem pripadne podať stažnosť na oddelenie neurologie?ved to nieje normalne 20 ročny chalan a taketo problemy ani do roboty nemožem isť a marodku mi tiež nedeju :( dakujem za odpovede

vsevedka

Právo na sťažnosť zakotvuje zákon 576/20004 Zb.z.,§17)
Ak sa domnievaš, že sa zdravotná starostlivosť naposkytla správne, máš právo požiadať poskytovateľa o nápravu. Žiadosť sa podáva písomne.Poskytovateľ je povinný bezodkladne písomne žiadateľa informovať o spôsobe vybavenia žiadosti.Ak ti neodpovedia na sťažnosť, respektíve s jej vybavením nebudeš spokojný, máš právo podať sťažnosť na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.Keďže si mladý chalan a bolesti máš teraz a zrejme nechceš dlho čakať ako tvoju sťažnosť vybavia, pošli tvojich rodičov za prednostom neurolog. oddelenia, kde ti výkon prevádzali, možno sa nájde nejaké riešenie.
Ozvi sa ako si dopadol, pomôžeš tým i ostatným.

RNG

Na hojenie poranenych nervov je dobre brat hodne rybacieho oleja, 10 gramov(1 lyzica) denne.
Protizapalovy je curcumin, dumbier, bromelain, serrapaptaza, boswelin...
Nervy hlavne trpia na virusy, mozno by si mal brat nieco antiviralne, ak sa ti tam prilisne rozmnozili.
Zinok, selen a probiotika potrebuje kazdy.

Ivka 1

Ak by Ti teplo sposobovalo bolesti ,mohol by si tam mat zapal.
Kedze necitis rozdiel, odporucam natierat chrbat ,pripadne jemne masirovat kremom aloe heat lotion.