Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Imunita, imunita, imunita.....

citruska

ja mam osvedceny len wobenzym, ten mi pomohol ci uz pri mykoze alebo celkovo ked som mala oslabenu imunitu. A mozem Ti povedat, ze odkedy ho beriem, tak nemam problem ani s castymi nadchami a ani s mykozami :-) vyskusaj ho za to nic nedas

sompetko

ahaano a cim je teda dobre posilnit imunitu, na nieco ako domacu lekaren cas nemam skor potrebujem nieco co hodim do seba a ucinkuje to

citruska

moj nazor je áno suvisi to s imunitou herpe ci opar vznika ked organizmus bojuje trebars s hocuckou alebo niecim tak byt tebou zacnem si davam nieco na imunitu a ak to mas opakovane tak by som sa obratila na lekaren

miro_68

no ja dlhodobo užívam kolostrum, pomohlo mi, keď som bol začiatkom roka každé 3 týždne chorý a už ani antibiotiká mi nepomáhali. Po mesiaci užívania som síce ochorel opäť, ale intenzita ochorenia bola tak na 30% oproti predchádzajúcim mesiacom. A od apríla som zdravý a spokojný

citruska

Rozdiel som pocitila vtom ze som pri zmene pocasia nezacala kýchat a kaslat ako inokedy a ze pred mestruaciou kedy je telo v nerovnováhe som nemala herpes na pere ako inokedy

stromo_kocúr

ja som wobenzym bral pred operaciu doktor mi ho odporucil lebo som mal velmi oslabenu operaciu a tvrdil mi ze po operacii sa skor zotavim a mal pravdu behom tyzdna som bol ok pricom iny tam museli byt aj 2 tyzdne

citruska

vies co ja som si ho nasadila minulý týzden zatial si dávam 3x8 tabliet moj drahy ho berie dlhsie a z znizil davku na 3x5 tabliet vzhladom na jeho výsku a vahu a pochvaluje si ja zatial neviem priatel povedal ze o taky tyzden budem citit rozdiel

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Imunita, imunita, imunita..... - Fórum - ZDRAVIE.sk