Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam 18 rokov a 78 kil a miernu nadvahu

Príspevok v téme: Mam 18 rokov a 78 kil a miernu nadvahu
monikqaaaaaa59

ahojte. mam 18 rokov a 78 kil a miernu nadvahu. uz od malicka som bola taky mierny tucko.ked som mala depresie schudla som a tesilo ma aspon ze mam aku taku postavu.teraz by som chcela zmenit aj postavu aj stravovanie ale zacala som napriklad s 90 dnovkou ale tie jedla mi vobec nepasuju:(nedokazem si nato zvyknut sice mam este len treti den.normalne mam z toho depku:( prosim poradte nejaky najzdravsi sposob chudnutia. niesom ziadna nenormalka ktora chce ist z 50 na40 kil:D......ktora alternativa je naj? mam jest pravidelne a malo a cvicit? alebo 90 dnovku?:( alebo co:D prosim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

weronika

ja som mala 80kg, potom som 2kg schudla za mesiac, dosť som sa natrápila a začala som tú 90dňovku. Držím ju od 2.1. a teraz vážim 68,5 kg.A vôbev tá 90dňovka nie je taká strašná, tie jedlá sú chutné, aj ked sa to možno nezdá, no, teda niektoré mi nechutia, nebudem tu klamať, no čo už... : ) Snažím sa cvičiť každý deň, ale nie vždy sa to dá. Teraz som začala behať, lebo len cvičiť doma ma nebavilo už... budem to kombinovať,neboj,určite to zvládneš...
: )

andrea777

no ja si myslim, ze 90 dnovka nie je vobec vhodna, ak si naucena jest napriklad viac sladkeho alebo ak nemas dokonale pevnu volu (to hovorim z vlastnej skusenosti). ja som tych diet uz vyskusala, ale vzdy sa mi to vratilo spat.. takze jednoznacne, jest pravidelne, nie vo velkych mnozstvach, pit vela neperlivej vody a pravidelny pohyb (kludne staci hodinka, dve aerobiku napriklad tyzdenne) je len velke plus. taky detail, ak mas rada sladke, nezakazuj si ho uplne. radsej si daj 2 kocky cokolady denne. lebo ja ked som nejedla nic sladke tak za 3 dni ma prepadla zravka, bolo mi zle a efekt nulovy :D vela stastia !

me for me

achoj monika..ja sice nadvahu nemam,ale poradim ti,pretoze ked som potrebovala 3kila schudnut tak toto mi pomohlo..uz ako miminkaabc spominala treba pravidelne jest..ranajky musia obsahovat vela vitaminov a mineralnych latok a teply napoj by si tiez nemala vynechat..najlepsie nejaky cajik,alebo ja pijavam Caro,je to od nestle a obsahuje vela vapnika..pije sa s mliekom..no a obed,ak si studentka,co teda podla veku asi si,chodievaj v skole pravidelne na obedy..a potom vecera uz len taka lahsia..medzi tymito jedlami si mozes davat jablko alebo nejaky mensi kexik..a chodievaj peso vsade kam len mozes,ak sa ti nece sportovat,tak skus len plavat,posilnis si tym svaly a schudnes tiez nieco..drzim ti palceky urcite to zvladnes..

nelly15

tak ja mám tiež nadváhu 6 kg s tim že ju dam rychle dole vďaka anorexii a potom pride bulimicke obdobie a mám to naspať,opakuje sa to už dlho snažím sa s tim skoncovať a uvažujem o tejto 90-dňovke aby sa moj metabolizmus opať naučil pracovať

majka_

monikqaaaaaa59, ja mam presne ten isty problem len s tym rozdielom, ze nemam 18, ale 20 rokov. tiez mam miernu nadvahu (hm... 8-10 kg). ked vidim pizzu, nedokazem odolat, pri sladkom je to presne to iste. sladke vody mi nechutia uz nastastie (len dzusy). takze ja planujem zacat cvicit - plavat + nejake to fitnesku 1-2x do tyzdna (plavat by som tiez chcela tak 1-2x do tyzdna) a potom samozrejme musim zmenit aj stravu. ja robim to zle, ze ked som nervozna, ale vidim, ze by mi ocka jedli, tak sa napraskam a potom sa nevladzem pohnut (napr. aj dnes s tou pizzou - moja mamka robi tak uzasnu pizzu ze by jej nik neodolal). a inak som zabudla... mam 178 cm vysku a 78,5 priblizne vahu. cize je to dost... i ked mi kazdy vravi, ze som vysoka, ale aj dost tucna.

dubacik

monikqaaaaaa59 moja kamaratka mala podobny problem. Ona skusila jest pravidelne - kazde 4 hodiny a medzitym pila IBA vodu, za rok (BEZ CVICENIA) schudla cca 20 kg. Cize ak budes jest pravidelne (samozrejme treba obmedzit sladkosti, sladke vody..) a ak tomu pridas denne aspon 20 minut cvicenia, pojde vaha dole :) Drzim prsty :)

miminkaabc

ahoj, ja som nikdy sice nepotrebovala ziadnu dietu, ale napisem ti co si myslim aby si robila. musis papat pravidelne, viac krat za den- zacni od ranajok- to je zaklad a potom treba sportovat a ked to das dokopy, tak to bude skvele! najlepsie je podla mna zo sportu plavanie... vyskusaj a uvidis. drzim ti palce

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.