Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zeleny vytok

leerka

nuz moja zlata lenka _ lenka, ked nechces ist lekarovi...tak hold smola...ale mala by si....a to ze chces aby bol jpriatel prvy, kto uvidi tvoj rozkrok nehnevaj sa....take trosku ubohe a uzkoprse....nezda sa ti...ved kasli na to, a nechod tam, a potm sa priatel moze cudovat, co to tam medzi nozkami mas, ze-? enchcem byt hnusna , ale musim...tkaze pekne chod k lekarovi a nerob drahoty,lebo an to mozes velmi neprijemne doplatit

musska

nesuhlasim ze MUZ a ZENA,..podla mna najdes neznych a menej neznych tak isto medzi zenami aj medzi muzmi,.ja som vyskusala niekolko aj z jedneho aj z druheho a podla mna ide o to, aky ma lekar/ka celkovy pristup a aky/a je odbornik. Popytaj sa vo svojom okoli, kamosiek a tak a podla toho si vyber.. Ale urcite chod.. Mohla si chytit kadeco, hoci aj z bazena ci zachodov, nemusi to byt hned pohlavne, ale ked neprieliecis, moze t byt len horsie. Napr pri chlamydiach priznaky odzneju, ale po case ti narobi v organizme sarapatu ze sa z toho nespamatas. Ja som bola prvy krat u gyn. ked som mala 16 a dobrovolne a bola to pohoda:)) ako vravia baby, vacsinou je to aj v pohode pokec:))

zabicka1611

vies radsej cim skor aby to fakt nebolo horsie!!a neboj sa..nie je to nic neprijemne..nahodou ja tam chodievam velmi rada..ten moj mi vzdy porozprava vtipy a tak sa nasmejeme ze ma az brucho boli :DD nemenila by som vobec..i ked niektore moje kamosky hovoria ze mat gynekologicku je lepsie!! nesuhlasim :( muz je neznejsi ako zenska :)

me for me

lenka ako vies ze je to neprijemne ked si unho este nebola?:)len tam pekne chod,ja som sa tiez bala a v sestnastke som sa odhodlala,a prezit sa to dalo aj ked to naozaj nemozem zaradit medzi tie prijemnejsie veci..no potom ovela neprijemnejsie budu nasledky ak si to nebudes liecit..drzim palceky a co najskor ku nemu skoc!!

amika

Vyšetrenie začína rozhovorom, v ktorom sa gynekológ otázky súvisiace s menštruáciou, menštruačným cyklom, prípadne pohlavným životom. Nasleduje vyšetrenie pohlavných orgánov v zrkadlách. V prípade ak žena ešte nemala pohlavný styk, tak sa vyšetrenie nevykoná. Nasleduje vyšetrenie pohmatom cez pošvu, prípadne cez konečník (aby sa neporušila panenská blana).

musska

ak si nechces dorbat zdravie tak tam ist musis,..moze tam mat potom zle nasledky, ak to nepreliecis..ak je to nieco vazne, mozes mat potom zrasty, alebo to moze sposobit aj neplodnost..Raz na gyndu ist musis, nieje to nic strasne...

lenka_lenka

a nedolo by sas to vyriest bez gynekologa??? mam 15 a este som tam nikdy nebola a mne je to hrozne neprijemne...ukazovat rozkrok niejakemu doktorovi ked som panna...chcem aby moj partner bol prvy kto to uvidi

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zeleny vytok - Fórum - ZDRAVIE.sk