Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poznáte prosím nejakú VŠ, ktorá je iba cez víkendy?

rada

Ja som prave skoncila MTF Trnava, je to sice tazka skola, ale su tam odbory, ktore sa zvladaju super. Uci sa cez soboty, a aj skusky byvaju v sobotu. Takze ja som prave skoncila. Mam 6,5 roka :) prave za sebou, ale to uz sme posledni externi studenti, ktori mali 6,5 r. Uz to skratili na 5 rokov.

zuzka123

ahoj, ja chodím do nitry, na UKF- Filozofická fakulta, odbor Kulturologia, máme len v sobotu prednášky od ôsmej do druhej. Mne sa to veľmi páči, a vôbec neľutujem že som tam išla

hana1236

ahoj,TU pedagogicka fakulta,tam som dialkovo studovala,boli tam aj nejake prednasky v piatok ale 99percent ludi je zamestnanych a nic sa samozrejme nestalo ak tam nechodili vzdy vsetci.Ja som tam tiez nechodila a uplne vpohode.Spoluziaci ti ppovedia co sa dialo no a poznamky vzdy niekto spracoval na net ,tak si myslim,ze to nie je nijak strasne ako si to predstavujes,hlavne,ze porobis skusky...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poznáte prosím nejakú VŠ, ktorá je iba cez víkendy? - Fórum - ZDRAVIE.sk