Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti v okolí ucha

Príspevok v téme: Bolesti v okolí ucha
korikula

Mám už niekoľko rokov bolesti v okolí pravého ucha. Je to ostrá bolest, ktorá
trvá niekoľko dní. Opakuje sa stále dokola asi tak, že 5 dní nič a potom zrazu 3 dni bolesti. Výsledky RTG negatívne, dostal som lieky tramal 50 a Gordius 400. Keď som ich zjedol myslel som, že umriem. Hodilo ma o zem a chodil som ako nadrogovaný.Keď som to povedal neurológovi, odpovedal mi, že aby som jedol len tramal a ten druhý nie. Lenže ja musím chodiť do roboty a lieky sa bojím jesť. A tak som pri starom ibalgine, ibuprofene a tak. Poraďte mi prosím Vás niekto nejaký liek na, podľa môjho názoru, chronický zápal nervu. Už som zúfalý, vadí mi horúci kúpeľ, studený vietor, fyzická námaha aj pohárik Becherovky. Všimol som si ,že to bolí vždy, keď sa mi to viacej prekrví. Bolí ma to hlavne v okolí ucha, ale trojklanný nerv to nie je. Ďakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesti v okolí ucha - Fórum - ZDRAVIE.sk