Dá sa z prstovania otehotnieť?

Príspevok v téme: Dá sa z prstovania otehotnieť?
mucu

vjem že sa o tom už veľmi veľa tu popísalo ale chcem len vedieť dá sa z prstovania otehotnieť?... prosím fakt je to súrne... že keď som chalana urobila a on ma potom prstoval... ale šanca že sa spermii dotkol je fakt skoro žiadna len či je šanca byť tehotná, pretože mi už dva týždne mešká menštruácia tak sa veľmi bojím:(

Laurii

ahojte potrebujem vedet vaz nazor ... mozem byt tehotna ked som urobila mojho chlapca ale mal to trosku na ruke utrel sa a potom este asi 2az5 min sme sa bozkavali a potom ma vyprstoval ... mala som menstruaciu ale iba 5dni a aj tehotenske testy mi vysli negativne ... ale ked si strcim dovnutra prsty citim si tam nieco ...aj ked si potlacim podbrusko zaboli ma to niekedy ....mam pocit ze sa mi troska zvecilo brucho ale neviem ci si to iba namyslam alebo to je realita prosim odpisujte mi na email alebo sem ..8SAFIRI8@azet.sk

Laurii

ahojte potrebujem vedet vaz nazor ... mozem byt tehotna ked som urobila mojho chlapca ale mal to trosku na ruke utrel sa a potom este asi 2az5 min sme sa bozkavali a potom ma vyprstoval ... mala som menstruaciu ale iba 5dni a aj tehotenske testy mi vysli negativne ... ale ked si strcim dovnutra prsty citim si tam nieco ...aj ked si potlacim podbrusko zaboli ma to niekedy ....mam pocit ze sa mi troska zvecilo brucho ale neviem ci si to iba namyslam alebo to je realita prosim odpisujte mi na email alebo sem ..8SAFIRI8@azet.sk

usiko

mucu, jasne ze sa da takto otehotniet, ja uz som prisla k piatim detom takymto sposobom, a to su styri z nich dvojcata....

bejbyyy

ako dievcatka sa spamatajte....je jedno ci mas 16 alebo 12 .. ked nevies zakladne veci tak to radsej nerob....nehraj sa na starsiu ked na to este niesi psychicky vyvinuta preboha...ved je to trapne....vyckaj ked sa budes takymto veciam viac rozumiet...vacsinou taketo baby ako ty a nemyslim to v zlom zostavaju tehotne ...lebo prd vedia o zivote a sexe....

acebi

mam pre teba jednu radu...ak nevies taketo zakladne veci ktore sa pomaly ucia na zakladnej skole..tak sa chalanov ani nedotykajte...preboha normalne si tu uz 2 hodiny citam tieto prispevky a neviem ci sa mam smiat alebo plakat ze baby 15 rocne by strasne chceli sexovat a ani nevedia kde maju klitoris...a ako mozu otehotniet a ako nemozu...videt ze ste este deti

mucu

ja mám 16... a práve to je ten najväčší problém že keby som teho... tak ma mama killne... kks to by bolo... ale tak len to ma znepokojuje že prečo potom meškajú och:(