Staro-nova stranka

Príspevok v téme: Staro-nova stranka
Andel

Ahojte vsetci,

ja viem, ze uz ste to citali, ale mam svoju stranku o diabete
www.sladkyzivot.com

Mame tam odborne rady lekara (diabetologa), forum, chat, aktualizovane prispevky v blogu atd.

Ti co ste tam este neboli, tak vas pozyvam, ti co ste uz boli, alebo ti co sa vam u mna nepaci, tak sa ospravedlnujem, ze otravujem.

S pozdravom,

Jana

andy

Ahoj Janka, Tvoja stranka je velmi dobra a vsetko co pises je zaujimave a hlavne poucne. Navstevujem ju casto a ked nieco nove najdem, potesim sa. Drzim Ti palce a prajem vela uspechov.

mara77

Andel, nevšímaj si neprajníkov, takých múdrych Jožkov máme kopu, len oni nič neurobia!Podstatné je, že máme po Spišiačikovi ďalšiu stránku o cukrovke a o cukrovkároch!A ak sa Jožko naučí niekoľko výrazov z angličtiny - mal by ti byť vďačný !

Andel

Jozo,
nezabudla, ja som v USA a moj host je taktiez z USA, takze stranky su originalne v anglictine. Nie som ziaden profik na vytvaranie web stranok a robim si to sama, takze koli tomu je tam vela veci v anglictine. Takze sa ospravedlnujem, ale v mojich moznostiach su len hosts z USA.

jozo1111

navštívil som tvoju stránku a nie som spokojný chat v anglickom jazyku forum anglický asi si sa zabudla kde si!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!