Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zdrava vyziva- nie dieta

Príspevok v téme: zdrava vyziva- nie dieta
penelope

Ahojte!

Chcela by som Vas poprosit o pomoc/radu ohladne zdravej vyzivy, co treba jest,kedy,kolko... Viem je o tom popisane mnoho,len ja nevyhladavam ziadne diety,ani vegetarianstvo. Proste chcela by som len troska obmenit stravu za zdrasi ekvivalent. Nepotrebujem schudnut,staci mi ked si udrzim moju vahu.
Dakujem pekne.

nunika

no ked chces uplne zdravu vyzivu,tak najzdravsie co moze byt je ovocie,zelenina,oriesky a semienka-toto je pre cloveka najprirodzenejsia strava,tak ako ju stvorila priroda..
ale malokto to dokaze zvladnut,ja som s tym zapasila rok a pol,teraz je to uz ok a mozem povedat,ze je to super...

aja05

ahojky, tak medzi zdravu stravu patri podla mna ovocie, zelenina, celozrnne vyrobky, nizkotucne vyrobky a chude masko, tak skus vseliak pokombinovat, stravovat sa patkrat denne, hybat sa... ranajky zacni graham.rohlikom, sunkou, zeleninou, desiata jogurt a jablko, alebo ine ovocie, na obed nieco lahke nejake masko s ryzou, alebo cestovinami, olovrant jogurtik, zelenina a vecera tiez lahka - ryba, kura, cottage a zelenina.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zdrava vyziva- nie dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk