"POKEC" ...

Príspevok v téme: "POKEC" ...
*fialka*

čaute. mam užasneho priatela.
sme spolu už 4 roky, z toho už
2 roky spolu bývame. som pre neho
všetko a on pre mna a nikdy by mi neublížil.
sme zasnubení a chystáme čim skôr svadbu.
Ale...on si v kuse na slávnom pokeci s niekym dopisuje.
ja si tiež píšem, ale v podstate mi je jedno, či to je baba
alebo chalan,či ma fotku, či je pekný/á alebo ne...
Ale on si píše len s babami a velmi peknými babami.
Jeden čas mal aj jednej fotku v mobile a dokonca jej vyvolaval.
Toto proste neznesiem a robím mu sceny. On mi len vyčíta, že
nemože mať kamošky.Ale už sa mu nie raz stalo, že zas dal
nejakej číslo a ona sa do neho po čase zalubila a nedala mu pokoj...
Vždy sme boli k sebe otvorení, ale ako som mu prišla na toto, tak
si predo mnou schovava mobil a všetko schováva...On tým dievčatam povie
že ma priatelku a tak, že je zasnubení. Nehanbí sa a neskrýva to. Ale ked
sa chcel s jednou aj stretnuť...došla mi trpezlivosť...
Robim ja niečo zle alebo ... ?

*fialka*

jaja-dakujem. hej pokecali sme si a viem, že zbitočne stresujem. ja si tiež s kadekým dopisujem a aj som sa s jedným chalanom tiež stretla. takže sme na tom skoro rovnak - on sa nestretol a ani neplanuje. a tiež som nemala iné umysly...väčšina dievčat, s ktorými si píše su aj tak z opačnej strany našej prepubliky..takže asi tak.
A ďakujem za každý príspevok, každý ma svoj názor a skúsenosti. Ja to tak drasticky už nevidím, lebo poznam svojho priatela. Asi som mala len slabu chvilku, ked som to sem napísala. Viem, že je to moja druhá a jediná polovička. Tak sorry, ked som niekho obťažovala...asi budem vyzerať teraz za totalnu kravu..ale tak čo už. ešte raz dík

liana...323

Ahoj fialka
Ja ti presne poviem, čo na pokeci hľadá a čo od neho očakáva. Hľadá lásku, sex, iskriaci vzťah... aj keď má teba. Vlastne ty si jeho "zadné dvierka" Veď ak to na pokeci nevyjde, ešte má teba. Ale čo ak to s nejakou zaiskrí, teba potom nechá a pôjde za ňou. Na to čakáš? Kým si tam nájde inú? A ešte niečo, chceš urobiť dobre, keď sa chceš o tom s ním porozprávať a žiadať, aby to ukončil, lenže... Zakázané ovocie najviac chutí. On s tým neprestane len preto, lebo ti to sľúbi. Proste je to jeho koníček a čo ak... Ver mi, neskončí s tým. Ani preto, lebo si to želáš. Ale inak, držím ti palce, si v nezávidenia hodnej situácii. Ja osobne by som takýto vzťah ukončila. Skôr, ako to urobí on. Veľa šťastia.

fialka_4

*fialka* mne sa zda,ze presne vies ako mas tento problem riesit a si uz rozhodnuta,tak neviem,naco sem pises,
aj tak sa Ti niektore rady nepacia...
Nic v zlom,je to fajn,ze v tom mas jasno..
Snad si to date do poriadku :-)

ShaulaThalit

fialka, mala by si si davat viac pozor na to, co pises...
Keby som nezazila to, co ty, tak ta zacnem lutovat. Bohuzial, nemozes sa tu odvolavat alibisticky... Laska je aj to, ked milujes, ale nenechas si srat na hlavu...

jaja

fialka,perfektne si sa podla mna rozhodla,spravila by som to iste:)vcera som pisala,ze tiez by mi to vadilo co robi ako tebe,hoci by to nemuselo este znamenat,ze ta podvadza alebo nemiluje.ak ta ma rad pochopi ta,bude sa o to snazit a nemavne rukou nad tym co mu povies,zda sa,ze to tak je,tak to je fayn,hadam si to vydiskutujete,ved ja viem,ake je to byt zamilovana:)

*fialka*

ShaulaThalit-tak ty si asi v živote skutočne nemilovala. Nehrozí. Tohoto vzťahu sa len tak nevzdám. Radšej s ním hodím rozumnú reč, vysvetlím mu riziká a nech sa rozhodne sám.

ShaulaThalit

Nerobis nic zle... Vykasli sa na takeho chlapa. To je moj nazor. Ked uprednostnuje pokec + ine baby pred tebou, tak just by som mu ukazala, ze o co prisiel v skutocnosti...
To je celkom realny pohlad. A ak by to mal byt cisto psychologicky pohlad, tak je za vsetko veta, ze ty jeho nezmenis, zmier sa s tym. Alebo si najdi ineho, lepsieho, bodka.

*fialka*

On mi povedal, že nevie, prečo tam má tu fotku a vymazal si ju hneď. Aj jej číslo a momentalne mam pocit, že spolu ani nekomunikujú. Vraj sa za niečo povadili...možno ho chcela a on jej povedal nie, pretože čo mam nové info, tak sa dala s jeho kamaratom. Asi cena útechy...Smutný mi povedal, že volakedy som mu dôverovala...ale ja som mu povedala, že za to si može sám. Ked som mu povedala, že budem ja mobil. číslo rozdávať na počkanie, tak to už sa mu nepáčilo... Ja ho nechcem obmedzovať, ale tiež mam svoje hranice. Je mi verný a miluje ma a tak isto aj jeho, ale toto..mi proste vadí.

3nttt

no podla tohto nemam pocit ze si pre neho vsetko.toto sa nerobi.ine je pisat si s niekym (aj to odtial potial) a ine je este sa aj chciet stretnut.to by ma asi dorazilo.taketo nieco by som robila len vtedy keby som nebola s mojim drahym dostatocne spokojna.
a niekto tu pisal ze potrebuje aj kamaratov/ky a pod.je ine strestnut sa s kamosmi s ktorymi sa aj nejaky ten cas poznam ale vyslovene vyhladavat na pokeci a este k tomu cisto damsku spolocnost normalne neni.a urcite sa s nimi chce stretnut HLAVNE preto aby mohol pokecat o svadbe.sak to je viac jak smiesne...