Stredna skola bez matematiky

moniqa87

hh, ja som mala take depresie z literatury, sice som ten predmet vzdy mala rada, ale mali sme prisnu profku a teraz na nu najradsej spominam...

velvet

matika a profka je asi uz moj psych. problem. Pokial som na strednej nemam sancu si nasetrit ani mm nechtov,co si ich pred kazdou mat ohryzam :-).. .Ale ked som uz vydrzala 3 roky... 1 je nic:-). nech je uz aspon takto o rok:)

moniqa87

velvet, mozno je aj chyba v jej vysvetlovani, ale to tu my neporiesime, ved keby si mala problem s niecim, napis mi, pokusim sa ti to vysvetlit

velvet

moniqa: suhlasim s tebou... Jedine co sa mi na mojej skole hnusi je matika... ale ono ide skor o profesorku a jej pristup:-(.. je priliz tvrda a nechce pochopit,ze kazdy nemusi mat rovnako rad a taktiez,ze kazdemu nejde rovnako matika... .

moniqa87

velvet, bohuzial, ked si vyberies gymnazium, tak s tym musis pocitat, je to skola, ktora pripravuje na vysoku skolu a mnohi z nej idu aj studovat matiku, musis to asi uz len prezit, ja som na gympli tiez vsetky predmety nemilovala, ale zijem

velvet

moja doposial najvacsia chyba bola,ze som sla na gympel... . Ako... samozrejme,ze som vedela,ze je to vyberova skola a najtazsia. ale tolko neskutocne tazkych Zvastov,co sa ucime (najma na matike) je nieco priserne. Som trojuholnik medzi kockami:o)... .

moniqa87

zuzanka106, myslim, ze z matiky na strednej mas az prilis velkeho strasiasiaka...
preto ti chcem povedat, ze asi nenajdes strednu bez matiky, ale ked si najdes taku, kde nie je na cele 4 roky studia, tak to je vacsinou opakovanie zo zakladnej skoly, takze sa toho podla mna nemusis bat, pokial nejdes na gymnazium, tak sa ziadnych integralov ani derivacii rozhodne bat nemusis, tak maximalne dve rovnice o dvoch neznamych, tak nevesaj hlavu, urcite tej matike aspon trocha rozumies a pochybujem, ze by si z nej na zakladnej prepadala, okrem toho, mozno budes mat stastie a narazis na dobru matematikarku a zistis, ze ta matika az taka strasna vlastne nie je, lebo podla mojho skromneho nazoru, robia z matiky strasiakov zle ucitelky

zuzanka106

no ved aj ja som uplne mimo z matiky..ale za to anglictina ma bavi velmi :) a mate pravdu to je dolezitejsie sak v zahranici nebudes potrebovat matiku :)

konzerva

Preco musi skoncit ako neinteligent? Ved ked sa nechce pobrat tym smerom, tak na co su mu integraly a podobne?! Alebo obycajne rovnice, ha, na co?! Ja matiku tiez nemusim, nikdy som ju ani nemusela, a za to sa nepovazujem za neinteligenta. Ano, poviem narovinu, ze som z matiky pekne vypatlana, ale za to ovladam ine predmety.
Uc sa cudzie jazyky, tie su potrebne a nie matematicke blbosti :D.