FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Zabaly na vlasy

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Zabaly na vlasy" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Krása
    faith19.02.09 19:12??.??.3.103

Ahojte,
    poznate nejake osvedcene dobre zabaly na vlasy? Take co praktizujete a su dobre. Na nete som nasla par, ale s prisadami, co ani nemam kde zohnat :-/. A vlastne ani neviem, aky si dat. Mam suche konceky vlasov, polamane, a vlasy nemam najhustejsie, tak sa snazim nieco s nimi porobit. Odstrihla som si dnes pekny kusisko, kedze s tymi koncami by neslo robit aj tak uz nic a teraz by som ich chcela nejako prebrat k zivotu a pravidelne sa o ne starat. Nejaka rada, prosim? Klasicky zabal olivovy olej+zltko+med? V akom pomere? A kolko si to nechavate? Nanasate na konce, alebo na cele vlasy? ESte ake poznate? Dajte prosim vediet. Dik

• akinom29106.02.14 20:14??.??.205.2

AHOJTE kokosový olej používam ako zábal na vlasy dávam si ho raz za mesiac. dám ho na teplé miesto aby sa roztopil namočím si prsty a nanášam po celej dlžke vlasov potom prečešem s tenkým hrebenom aby sa dostal všade nedávam však velmi vela.Potom vlasy zabalím do alobalu.Nakoniec si dám este do igelitového sáčku aby sa mi čo najviac zohriali + sem tam fenujem. čím väčšie teplo tým lepšie sa zapije do vlasov a má lepší učinok:).. nechám pol hodinu niekedy aj hodinu potom dôkladne zmyjem šamponom aj dva krat! ked sa mi vlasy sušia tak si dávam na vlasy trochu olejčeku na vlasy čo bežne kupite v drogeriach prejdem po celej dlžke vlasov prečešem a konečný vysledok je super! vlasy su jemnejšie krajšie a krásne sa lesknu:)

• Didušik 76914.12.13 20:50??.??.224.15

ahojte .. prosím vas povedzte mi niekto zabal na vlasy , na rast vlasov a suchce vlasy .. Ďakujem

• Mirks08.02.13 17:18??.??.5.221

Trošku pozde, ale kokosový olej zohnáte v DM pri prírodnej kozmetike :) BIO Purity Vision Kokosový olej je skvelý :)

• janka_2219.02.10 15:49??.??.56.71

ahojte, ja som pred pár dnami vyskušala zabal na suche vlasy-žltok, pár lyžíc medu a olivový olej, a som milo prekvapená ako mi pomohol. mám jemnejšie, hladšie vlasy... doteraz som ešte zo žiadnej masky nepostrehla takyto rýchly učínok. tento zábal odporučam, hlavne na vysušené vlasy napr. aj po melire, odfarbení... Najlepšie je naniesť na šamponom umyte, uterakom vysušené vlasy, nechať pôsobiť v teple (zakryť vlasy igelitom a nato teply uterak, alebo hrubu čiapku), a nechať min. 30minut alebo dlhšie ak je čas. potom zmyť vlažnou vodou a nechať voľne usušiť. A na zlepšienie kvality a proti vypadavaniu mam osvedčene kapsule Revalid, nieje to najlacnejšie ale tiež mi to viditeľne pomohlo

• Baja2230.09.09 19:57??.??.63.0

co viem ja o olivovom oleji tak ze je uplne uzasny na vlasy,na plet,na nechty, no proste ze to je zazrak... tak som raz vyskusala ten zabal s olivovym olejom s medom a citronom a mozem povedat ze som mala uplne hnusne vlasy. mala som ich suchsie ako predtym a mala som ich nejake zlepene no proste hruuza. a doteraz nechapem preco si ten olej tak vychvaluju

• mirka 2330.09.09 15:38??.??.88.219

kaciatko, presne. Vlasovi profesionali potrebuju zarobiť, tak nemôžu propagovať obyčajný olej, či už je to kokosový alebo olivový. Poznam to aj na svojej kaderničke. Chodim k nej len podstrihnuť vlasy, takže na mne nezarobí, lebo nefarbim, ale hovori mi ake mam super silnejšie vlasy a nemam už take zničene... a ked jej poviem, že som si dala hennu, tak ona že tak to ti velmi nechytila....

Sesterka tiež bola u kaderničky a tá že jake ma super vlasy a ked povedala, že hennuje, tak ona že henna nie je dobra.

• kaciatko730.09.09 15:12??.??.136.206

to by teda aj mna zaujimalo...vlasovi profesionali...a s akou vlas. kozmetikou pracuju oni? ked podla nich olivovy olej je nevhodny. netvrdim, ze je ten najnajnajlepsi na vlasy, ako citam, tak kokosovy je lepsi, ale podla mna vlasom neublizi. a okrem toho, napr. taki profesionalni kadernici od loreal tvrdia, ze vyrobky od fy Loreal su to najnaj na vlasy. a preto im mam verit?

• mary-anne30.09.09 15:06??.??.14.127

a dovod maju na to aky? ked uz to sem napises, mozes napisat aj preco .

• Laurina30.09.09 14:39??.??.226.14

Podla lebanonskych kadernikov, ktori su profesionali vo vlasovej kozmetike, sa neodporuca olivovy olej na vlasy.

• gloss18.08.09 10:59??.??.4.235

mám doma bambucké maslo a dlho som hľadala na nete nejaký recept ako by som ho mohla použiť na vlasy nakoľko som čítala že je to veľmi účinné pri poškodených a suchých vlasoch a našla som :) včera som ho oskúšala a vlasy sú fakt úžasné :)

základný recept:

1 PL 100% bambucké maslo karité od Saloos

1 PL osvedčený kondicionér, balzam, maska ja som dala Wonder Jestil

1/2 PL jojobový olej alebo kokosový, olivový...

- píšu že všetko spolu roztopiť vo vodnom kúpely ale ja som maslo opatrne roztopila v mikrovlnke potom som pridala balzam, rozmiešala a nakoniec olej=vznikla maska na vlasy príjemnej konzistencie.

Vlasy som si iba navlhčila a osušila uterákom ak sú na nich nejaké prípravky /lak, tužidlo.../ treba umyť šamponom a naniesla masku, zabalila do nikroténu, šupla zimnú čiapku a mala som to na hlave cca 2 hodiny, potom zmyla šamponom a prebehla kondišom a vysušila. Možno ak sú vlasy predtým umyté šamponom tak netreba 2.x šamponovať ale neviem treba oskúšať. Nabudúce chcem dať kokosám-už sa teším :)

Super je na tom to, že vlastne základ je to 100%-tné bambucké maslo a ostatné ingrediencie si možete prispôsobiť podľa svojho gusta :) fakt odporúčam...

• Will05118.08.09 09:27??.??.36.147

Ahojte.

Prosim Vas nepoznate nejaky dobry zabal alebo dobru radu na to aby sa mi tak rychlo nestiepili vlasy??a aby mi rýchlejšie rástli?Prosim

• tinuska36118.07.09 15:32??.??.218.157

prosím vás mám neuveriteľne riedke vlasy a chcem, aby boli moje vlasy hustejšie a objemnejšie najlepšie by bolo, keby ste mi poradili nejaky jednoduchý a tým aj učinný zábal, ktorý mi viditeťne pomôže docieliť husejšie vlasy. A pre info čítala som, že pre husté vlasy je dobré, keď si zmiešate jedno žltko a trochu piva neviem presne koľko.

• kikina23.02.09 17:37??.??.163.129

kokoska: aj ja by som chcela kokosový olej, ale neviem ho zohnať. AKo si ho získala ty?

A inak, ja som čítala o žĺtkovej maske. Pomáha?

• kokoska23.02.09 17:25??.??.95.80

...no mne úžasne pomáha kokosový olej, večer natriem vlasy, dám si na vankúš uterák, nechám pôsobiť cez noc a ráno umyjem šampónom.....oplachovanie zakončím studenšiou vodou

• lagie23.02.09 17:01??.??.155.188

Ahoj mozem ti ponuknut Genera zabaly, uz ich tu kocky chvalili, mam aj sampony, mydla no vsetko z tej znacky, ozvy sa mailom, poslem ti to foto.

• jalla21.02.09 07:18??.??.22.72

aj ked si sa pytala na vonkajsie osetrenie vlaskov,tak aj tak ti nieco odporucim,kedze mam krasne dlhe a huste vlasy a za den mi vypadne mozno 5 vlasov...najviac ti pomoze uprava stravy,lebo to,co sa deje vo vnutri sa prejavi aj navonok,takze skus dat viac ovocia a zeleniny a samzrejme aj zvonku pomoct vlaskom,ale najma zvnutra,taka detoxikacia ti moze velmi pomoct aj na nechty a plet,budes sa aj lepsie citit,tak porozmyslaj

• Lucinka3320.02.09 21:31??.??.102.191

nemas za co, ked budes este nieco chciet vediet ohladom henny, kludne sa pytaj

• faith20.02.09 21:28??.??.3.103

Dakujem ti, Lucinka.

• Lucinka3320.02.09 20:53??.??.102.191

faith, hennu kupis napr. v DM. Je to prirodna farba na vlasy, ale existuje aj bezfarebny zabal. Precitaj si viac o henne tu: dlouhevlasy.cz

• faith20.02.09 20:44??.??.3.103

Nikto nic viac, prosiiim?

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

• Glukomanán

Glukomanán

Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch), ľudovo nazývaný aj ako „diablov jazyk” je rastlina žijúca na... čítať viac

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch