Zabaly na vlasy

Príspevok v téme: Zabaly na vlasy
faith

Ahojte,
poznate nejake osvedcene dobre zabaly na vlasy? Take co praktizujete a su dobre. Na nete som nasla par, ale s prisadami, co ani nemam kde zohnat :-/. A vlastne ani neviem, aky si dat. Mam suche konceky vlasov, polamane, a vlasy nemam najhustejsie, tak sa snazim nieco s nimi porobit. Odstrihla som si dnes pekny kusisko, kedze s tymi koncami by neslo robit aj tak uz nic a teraz by som ich chcela nejako prebrat k zivotu a pravidelne sa o ne starat. Nejaka rada, prosim? Klasicky zabal olivovy olej+zltko+med? V akom pomere? A kolko si to nechavate? Nanasate na konce, alebo na cele vlasy? ESte ake poznate? Dajte prosim vediet. Dik

Lucinka33

faith, hennu kupis napr. v DM. Je to prirodna farba na vlasy, ale existuje aj bezfarebny zabal. Precitaj si viac o henne tu: dlouhevlasy.cz

faith

Mimi, diky a tu Hennu si kde kupim? V lekarni? (to je znacka predpokladam?). Alebo, takto sa spytam, ako najvacsi blbec - ako si to mam pytat? Henna na zabal? Dakujeeem.

Mimi323

olivový olej nepomôže, nezachytí sa na vlase. Žltok je dobrý, keď ho pridáš do henny :)
Najlepšia je henna a maska na vlasy Genera.